Трансляційні підсилювачі потужності

Трансляційний підсилювач потужності призначений для передачі звукового сигналу на великі відстані. Щоб уникнути втрат потужності, пов'язаних з довжиною ліній зв'язку, зменшують силу струму, одночасно збільшуючи напругу, що дозволяє передати задану потужність без втрат в провідниках. Високовольтні пристрої підключаються до динаміків, оснащеним знижувальними трансформаторами.

 Принцип роботи трансляційного підсилювача

Такі пристрої використовуються в місцях, де необхідно встановити гучномовці на досить великих відстанях, що перевищують 20-30 м - це промислові підприємства, торгові центри, ресторани, спортзали та інші заклади.
 
Трансляційні системи можуть передавати музику, рекламні та інформаційні оголошення або сигнал тривоги.

Види трансляційних підсилювачів

Найчастіше трансляційні підсилювачі поєднують з мікшерами. До них можна підключати в один і той же час кілька джерел звуку - мікрофони, програвачі та інші пристрої.
 
Деякі моделі передбачають зонірованноє підключення динаміків, з можливістю регулювання рівня гучності в кожній зоні. Багатоканальні підсилювачі представляють собою сукупність декількох приладів з окремими регуляторами потужності.
 
Основні параметри, що впливають на роботу обладнання та його можливості:
 
  • гранична потужність (вона повинна бути більше, ніж сукупна потужність динаміків);
  • частотний діапазон;
  • джерела подачі сигналу;
  • наявність селектора зон;
  • передбачене джерело живлення
  • можливість підключення декількох мікрофонів.

Купити трансляційні підсилювачі

Інтернет-магазин LuxPro (Україна, Київ) пропонує широкий вибір різного аудіо- та освітлювального обладнання, музичних інструментів, проекційне і діджейський обладнання, кабелі, перехідники та інші пристосування для комутації. Крім продажів, компанія надає послуги з установки і ремонту устаткування, забезпечує гарантійний та післягарантійний сервіс.
 
Доставка замовлень здійснюється по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс і власною кур'єрською службою.

У нас Ви зможете підібрати і придбати Трансляційні підсилювачі звуку по виправданій ціні в інтернет магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, вибирайте електрогітари таких брендів як: FENDER, Showtec, PROLUM. Електронний магазин LuxPRO виконає доставку покупцям в містах: Дніпродзержинськ, Мелітополь, Бердянськ і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн