• Інтегральний підсилювач PMS-A5180A
    • Artone
    • 16 688грн
      Ціна за запитом
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Мікшер-підсилювач Artone PMS-A5180A -  підсилювач потужністю 180 Вт. Вбудовані джерела: USB, SD / MMC CARD, Mp3 Player, FM Tuner. Входи: 2 MIC Jack 6.3мм, 3 входу AUX. Виходи: 5 незалежні зони (70 В, 100 В), Лінійний вихід, COM speaker terminal. Частотний діапазон відтвореного звуку 90Гц-19кГц (± 1дБ) .Встроенная захист від перегріву, перевантажень і короткого замикання. Напруга живлення 220V. Габарити: В70 x Ш486 x Г310 мм. Вага 8,6 кг. Колір чорний
    • 0
      Написати відгук
  • Інтегральний підсилювач Artone PMS-A5180A
    Характеристики:
    • акустичний підсилювач;
    • потужність RMS 180 Вт;
    • вбудовані джерела: USB, SD / MMC CARD, Mp3 Player, FM Tuner;
    • входи: 2 MIC Jack 6.3мм, 3 входу AUX;
    • виходи: 5 незалежні зони (70 В, 100 В), Лінійний вихід, COM speaker terminal;
    • вбудований захист від перегріву, перевантажень і короткого замикання;
    • напруга живлення 220V;
    • габарити: В70 x Ш486 x Г310 мм;