Настінна акустична система Control25-1
Настінна акустична система Control25-1
Система чудово відтворює звучання голосу, музики і системних звуків без спотворень навіть при високому рівні гучності. Діапазон відтворюваних частот системи - від 60 до 20 кГц (-10 dB). Для відтворення звуку використовується НЧ-драйвер діаметром 135 мм і ВЧ-драйвер діаметром 19 мм. Акустика має компактні розміри і елегантний стиль, який чудово впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. 2-смугова акустична система JBL Control 25-1 WH має оптимальне поєднання ціни та якості звуку.
Характеристики:
- динаміки: НЧ: 5,25 ", ВЧ 0,75";
- частотний діапазон (-10 дБ): 60 Гц - 20 кГц;
- потужність (8 Ом): 100 Вт;
- потужність в трансформаторному режимі (70 В): 30 Вт, 15 Вт, 7,5 Вт, 3,7 Вт;
- потужність в трансформаторному режимі (100 В): 30 Вт, 15 Вт, 7,5 Вт;
- звуковий тиск: 110 Дб;
- номінальна чутливість: 90 дБ;
- дисперсія 100 ° х 100 °;
- розмір: 243 x 188 x 145 мм;
- вага: 3,4 кг;
- кольори: чорний.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 5,25" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Циліндрична |
| Чутливість: | 90 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна, Настільна / полична |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для конференц-залу, Для презентацій |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >3 кг |
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Настінні акустичні системи
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Вуличні настінні системи оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































