Настінна акустична система TAVOR 6-O (PAIR)/BLACK
Настінна акустична система TAVOR 6-O (PAIR)/BLACK
TAVOR 6-O (PAIR) / BLACK - пара акустичних систем для настінної установки в приміщеннях, активна з вбудованим підсилювачем 2x50 Вт (RMS) і пасивна. 6/5 "НЧ / СЧ з поліпропіленовим вуфером, 1" купольний шовковий твітер. Частотний діапазон 45 Гц-2 кГц (-10 дБ), чутливість 85 дБ. Номінальний опір 4 Ом. Активна АС має 2 небалансних входу (RCA / mJack 3.5 мм) і один балансний (терм. Блок), обладнана регуляторами тембру ВЧ / НЧ і гучності. Корпуси з АБС-пластика, алюмінієві захисні решітки, сталеві U-образні кронштейни.
Характеристики:
- тип: активна двосмугова акустична стереосистема;
- вбудований підсилювач: 2x50 Вт (RMS), 2x140 Вт (макс.);
- частотний діапазон: 45 Гц - 20 кГц (-10 дБ), 50 Гц - 20 кГц (-3 дБ);
- НЧ-динамік: 6,5 "поліпропіленовий конусний вуфер на гумовому підвісі;
- ВЧ-динамік: 1 "шовковий купольний твітер;
- чутливість: 85 дБ по SPL, 1 Вт / 1 м;
- звуковий тиск: 100 дБ (макс.), 108 дБ (пік);
- імпеданс: 4 Ом;
- частота зрізу кросовера: 8 кГц;
- коефіцієнт осьової концентрації: (Q) 7,5 (в діапазоні 1-10 кГц);
- індекс осьової концентрації: (DI) 8,7 (в діапазоні 1-10 кГц);
- входи: 1 - лінійний, небалансні стерео, роз'єми 2xRCA (розетка), 1 - лінійний, небалансні стерео, роз'єм mJack 3.5 мм, 1 - лінійний, балансное стерео, клемний блок;
- виходи: 1 - на гучномовець (для підключення пасивної АС), клемний блок, 1 - лінійний для сабвуфера, роз'єм mJack 3.5 мм, 1 - линів прохідний, небалансні стерео, роз'єм mJack 3.5 мм;
- кут розкриття: 54 ° по вертикалі, 65 ° по горизонталі (при 2 кГц);
- коефіцієнт демпфірування: 19 (4 Ом / 1 кГц);
- відношення сигнал / шум: 80-90 дБ;
- коефіцієнт нелінійних спотворень: <0,15%;
- регулювання: гучність, низькі частоти, тембр;
- управління: живлення ручне, автоматичне;
- енергоспоживання в режимі очікування: 0,5 Вт;
- поріг вхідного сигналу для виходу з режиму очікування: 12 мВ;
- матеріали: алюмінієва решітка-гриль, сталевий кронштейн, корпус з АБС-пластика;
- установчі розміри: (с кронштейном) 250 мм від передньої панелі до стіни, 63 мм від задньої стінки до стінки;
- живлення: мережа, ~ 90-240 В, 50/60 Гц;
- діапазон робочих температур: -15 ... +70 ° С;
- діапазон температур зберігання: -30 ... +55 ° С;
- габаритні розміри (Ш х В х Г): 210 х 302 х 186 мм (без кронштейнів), 210 x 320 x 250 мм (з кронштейном в зборі);
- маса: 3,6 кг (активний гучномовець), 2,7 кг (пасивний гучномовець);
- маса брутто: 9,25 кг (пара).
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6,5" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Активна акустична колонка |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 85 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна, Настільна / полична |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для презентацій |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >5 кг |
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
70грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Настінні акустичні системи
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні гучномовці для систем оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































