Сабвуфер RFS 12
Сабвуфер AMC RFS 12
RFS 12 - сабвуфер, розроблений для високої потужності та чудового відтворення низьких частот. RFS 12 має міцний корпус з березової фанери і оснащений 12-дюймовим низькочастотним динаміком. При використанні з повнодіапазонними ВЧ-динаміками він забезпечує вищий звуковий тиск і рівномірну частотну характеристику.Характеристики:- тип: Сабвуфер;
- імпеданс: 8 Ом;
- номінальна потужність: 350 Вт RMS, 700 Вт пікова;
- чутливість: 96 дБ (1 Вт/1 м);
- максимальний рівень звукового тиску: 128 дБ;
- діапазон відтворюваних частот: 33-160 Гц (-5 дБ);
- розміри динаміка: 12-дюймовий НЧ-динамік;
- матеріал: корпус – березова фанера з текстурним покриттям, грати – сталь із порошковим покриттям;
- розміри: 460 мм x 410 мм x 515 мм;
- вага: 31,6 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 12" |
| Рейтинг потужності : | 201-400 Вт, 601-1000 Вт |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Кількість смуг : | 1-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Чутливість: | 96 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова, Підвісна |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Вага: | >30 кг |
Інші товари тієї ж серії:
Супутні товари:
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
ТОП-категорії:
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери DAP Audio
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери JBL
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери Peavey
- Дизайнерські сабвуфери
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери NGS
- Прямокутні сабвуфери
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери Soundking
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери Electro-Voice
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери для конференц-залу
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери TOA
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери DYNACORD
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери для караоке
- Вбудовувані сабвуфери
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери AMC
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери Ohm
- 8-смугові сабвуфери
- 2-смугові сабвуфери
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери Behringer
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери з Powercon
Сабвуфер RFS 12 підібрати від відомого виробника AMC по оптовій вартості в магазині музичного обладнання
LuxPRO. Сабвуфери кращої якості з доставкою в усі міста України. Погляньте і купите також Акустичні системи в магазині https://luxpro.ua/. Наберіть прямо зараз нашим консультантам по номеру +38(067)247-7948 і ми привеземо Акустичні системи клієнтам регіонів: Вінниця, Черкаси, Дніпродзержинськ



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































