Сабвуфер MD7
Сабвуфер MD7
MD7, подвійна 18-дюймова сабвуферна система оснащена двома JBL 2269H диференціальними приводами, вентильованим розривом охолодження, здатним генерувати частоту відгуку на 25 Гц в високоякісній та візуально значній системі танцполу. MD7 призначений для використання в поєднанні з Super Tweeter MD1, системою середнього рівня MD2 і низькочастотною системою MD3. Коли всі елементи об'єднані, вони завершують високопотужну п'ятиступінчасту танцювальну систему з високою точністю, ясністю та чистотою звуку.Даний сабвуфер має непреривну потужність у 4000 Вт, звукоізольований корпус з низьким спотворенням та ультра низкочастотную характеристику з істинним розширенням суб-бас.Матеріал корпусу: 11-шарова березова фанера, чорного кольору, має 18 точок кріплення М10, сітка з перфорованої сталі.Характеристики:
- потужність: 2000 Вт;
- чутливість: 112 дБ;
- макс. рівень звукового тиску: 135 дБ;
- імпеданс: 4 Ом;
- частотний діапазон: 25 - 230 Гц;
-
роз'єми входи: Speakon високорівневі (клеми);
- габарит: 76x112x97 см;
- вага: 108 кг.
| Динаміки (конфігурація) : | 2 х 18" |
| Рейтинг потужності : | 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 135 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 25 - 29,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >100 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери DYNACORD
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери для фонового звуку
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери для дискотеки
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Jamo
- Сірі сабвуфери
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери NGS
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери для конференц-залу
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери для оповіщення
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери PreSonus
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери LTC
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери LINE6
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери HECO
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери MACKIE
- Коричневі сабвуфери
- Пасивні сабвуфери
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери GEMINI
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери з Bluetooth
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери для студії
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери з АВС стали
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери Electro-Voice



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.jpg)

