Сценічний монітор NX 15-SMA
Студійний монітор NX 15-SMA
NX 15-SMA - монітор поєднує в собі високу продуктивність та надійність у компактному корпусі. Поєднуючи запатентовану RCF технологію FiRPHASE та обробку DSP Bass Motion Control, динаміки серії NX 915-SMA забезпечують абсолютну чистоту та глибокі, потужні баси. Готовий до гастролей, міцний дерев'яний корпус легко переносити і встановлювати на сцені або на жердині.
Особливості:
- Нова конструкція рупорного розсіювача, керованого TRW, з охопленням 100 x 70 °.
- Потужність 2100 Вт та максимальний рівень звукового тиску 131 дБ.
- FiRPHASE для фазової характеристики 0 °.
- 15-дюймовий низькочастотний динамік, 2,5-дюймовий vc.
- Компресійний драйвер з каптоновим куполом та звуковою котушкою 1,75.
- Технологія керування рухом басів.
- Powercon TRUE1 TOP IN/OUT Мережеві підключення зі ступенем захисту IP.
Характеристики:
- частотний діапазон: 50 Гц - 20 кГЦ (-3 дБ);
- макс. SPL: 131 dB;
- дисперсія: 60 х 60;
- драйвер ВЧ: компресійний неодимовий neo 1";
- НЧ драйвер: неодимовий 15";
- номінальна потужність: 700 Вт;
- частота поділу кросовера: 1200 Hz;
- захист: перевантаження, перегрів, коротке замикання;
- корпус: фанера;
- розміри:
- довжина: 362 мм;
- висота: 650 мм;
- ширина: 468 мм;
- вага: 20 кг.
| Країна виробник: | Італія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 15" |
| Рейтинг потужності : | 601-1000 Вт |
| Категорія : | Сценічний монітор |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 130 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для концертних майданчиків |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >20 кг |
- RODEдо порівняння у списку порівняння
9 979грн В наявності
AllenHeathдо порівняння у списку порівняння10 560грн В наявності- MARSHALLдо порівняння у списку порівняння
7 656грн В наявності
-
02.10.2025
Під час живих виступів виконавцям потрібно не лише передати звук у зал, а й чітко чути себе та інших музикантів. Саме для цього використовуються сценічні монітори. Вони дозволяють співати й грати комфортно, утримувати ритм, уникати фальшивих нот і підтримувати високу якість шоу. У цій статті ми розберемо, які бувають сценічні монітори, на що звертати увагу при виборі, а також наведемо приклади популярних моделей із каталогу LuxPRO.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Чорні сценічні монітори
- Сценічні монітори з дерев'яним корпусом
- Сценічні монітори з корпусом з фанери
- Сценічні монітори Ohm
- Сценічні монітори для фонового звуку
- Сценічні монітори для караоке
- Сценічні монітори Soundking
- Сценічні монітори RCF
- Сценічні монітори Biema
- Сценічні монітори з чутливістю 99 дБ
- Сценічні монітори B52
- Прямокутні сценічні монітори
- Сценічні монітори SKV
- Сценічні монітори для концертних майданчиків
- Сценічні монітори NGS
- Сценічні монітори DYNACORD
- Сценічні монітори Proel
- Стельові сценічні монітори
- 2-смугові сценічні монітори
- Білі сценічні монітори
- Сценічні монітори Electro-Voice
- Сценічні монітори BIG
- Сценічні монітори Behringer
- Сценічні монітори dB Technologies
- Сценічні монітори з живленням від підсилювача
- Сценічні монітори DAP Audio
- Сценічні монітори з живленням від мережі
- Сценічні монітори ParkAudio
- Сценічні монітори JBL
- Сценічні монітори QSC
- Сценічні монітори для кінозалу
- Сценічні монітори для дискотеки
- Сценічні монітори Alto Professional
- Сценічні монітори з чутливістю 125 дБ
- Сценічні монітори HK Audio
- Підлогові сценічні монітори
- Настінні сценічні монітори
- Сценічні монітори з чутливістю 98 дБ
- Пасивні сценічні монітори
- Мониторная акустика
- Підвісні сценічні монітори
- Монітори для сцен
- Сценічні монітори JB sound
- Сценічні монітори MAG
- Сценічні монітори для лаунжу
- Сценічні монітори Yamaha
- Сценічні монітори FBT
- Сценічні монітори Premiere acoustics
- Сценічні монітори для вечірки
- Сценічні монітори для презентацій
- Сценічні монітори з пластиковим корпусом



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































.jpg)


.png)