• Кабель D - 501 SILVER HYBRID RCA-RCA 1.0 meter

    • Van Den Hul
    • 16 999грн
      В наявності
      LUX-326437
    • Оплата:
      • Післяплатою — НІ
      • Готівкою при отриманні — НІ
      • Безготівковий розрахунок — ТАК
      • Кредит, розстрочка — ТАК
      • Картою Visa/MasterCard - ТАК
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
      • Самовивіз з магазину — НІ
      • Кур'єром по Києву — ТАК
      • Нова Пошта — ТАК
      • Автолюкс — ТАК
    • Опис товару

      Van Den Hul D-501 Silver Hybrid - це спеціальна версія нашого D-501 Hybrid. Основна відмінність від D-501 Hybrid полягає в тому, що його обидві багатожильні сигнальні лінії виготовлені з матового кристала срібла вищої проби.

    • Доставка

      Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України. Детальніше читайте в розділі ДОСТАВКА.

    • Гарантія
      Купуючи товари в LuxPRO, Ви можете обміняти або повернути їх, а на підставі гарантійного листа звернутися в сервісний центр. Вашій увазі пропонуються: УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ.
    • Оплата
      Наша компанія пропонує здійснити оплату за товар у вигляді готівкового розрахунку, безготівкової оплати, шляхом післяплати та в кредит. Детальніше в розділі: ОПЛАТА.
    • Програма лояльності
      Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO™ отримує знижку на придбане обладнання з першої ж покупки. Детальніше про Програму Лояльності.
    • 0
      Написати відгук
  • Кабель D - 501 SILVER HYBRID RCA-RCA 1.0 meter

    Цей симетричний кабель HULLIFLEX® з чорною матовою оболонкою був розроблений для використання в тонарма і мікшерних пультах: дуже гнучкий і з дуже хорошими електричними качествамі.Van Den Hul D-501 Silver Hybrid - кабель з дуже високим коефіцієнтом екранування. По звуку це один з кращих кабелів в нашій програмі. Van Den Hul D-501 Silver Hybrid регулярно використовується в якості мікрофонного кабелю в важливих професійних записах і як спеціальний продукт для малого і середнього бізнесу в Англії разом з їх престижними тонарма, які за запитом клієнта можуть бути оснащені цієї срібної версією D - 501 HYBRID.

    Характеристики:

    • складається з 2 провідників перетином 0,15 mm² (25,4 AWG) кожен у прозорій емалі;
    • матеріал провідника: срібло з узгодженою кристалічною структурою (Matched Crystal Silver);
    • матеріал ізоляції: пористий поліетилен (cell-PE);
    • екранування: посріблена безкиснева мідь MC OFC і лінійно-структурований вуглець LSC;
    • зовнішня оболонка: без галогенний HULLIFLEX®;
    • опір: 0,0119 Ом / м;
    • ємність: 58 пФ / м;
    • зовнішній діаметр: 4,0 мм;
    • роз'єми: фірмові RCA Van den Hul C-5.5;
    • довжина: 1,5 м .;
    • колір кабелю: чорний;
    • країна (головний офіс): Нідерланди.
Довжина кабеля: 1 м
Колір кабелю: Чорний
Країна виробник: Нідерланди
Інші товари тієї ж серії:
  • Кабельні роз'єми для комутації світлового обладнання та акустики
    22.07.2020
    Кабельні роз'єми для комутації світлового обладнання та акустики

    Вплив кабелю на звучання акустичних систем дуже велике. Стабільність фізичних параметрів, довговічність, високу якість, надійний електричний контакт - це невід'ємні характеристики кабельних роз'ємів, представлених в цьому розділі.

    В ЛЮКСПРО ви знайдете кабельні роз'єми на будь-який колір, смак і гаманець.

  • Види і особливості конекторів для комутації акустики
    11.02.2019
    Види і особливості конекторів для комутації акустики

     Кабельні роз'єми подаються в нашому асортименті підібрані від кращих світових виробників в асортименті і сформовані на осованіі запитів надходять від наших клієнтів. Модельний ряд конекторів постійно поповнюється новими зразками і виробниками. Однією з особливості нашої компанії то, що ми не тільки пропонуємо купити необхідний роз'єм і кабель до нього а й замовити за мінімальними цінами їх кваліфіковану пайку, при цьому технічна служба нашої компанії на підставі сформульованої задачі від Вас підбере найбільш оптимальний за ціною і якістю комплект.

  • Мікрофонні кабелі: основні характеристики, поради щодо вибору
    03.01.2019
     Мікрофонні кабелі: основні характеристики, поради щодо вибору

    Професіоналам давно відомо, що якість звучання обладнання (в тому числі і мікрофонного) залежить не тільки від якості і надійності відповідного пристрій. Чималу роль відіграє і мікрофонний кабель, по якому передається сигнал від джерела до кінцевого споживача.

    Відповідно, для професійних музикантів, виконавців, звукорежисерів необхідно підібрати максимально гідну кабельну систему. Фахівці інтернет-магазину LuxPRO зробили невеличкий огляд по найхарактернішим особливостям кабелів для мікрофонів.

Кабель D - 501 SILVER HYBRID RCA-RCA 1.0 meter вибрати і замовити від відомого бренду Van Den Hul по оптовій вартості в онлайн каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/. Готовий кабель з роз'ємами на будь-який смак з доставкою по Києву. Привабливі пропозиції на Кабельна продукція в інтернет каталозі LuxPRO. Зателефонуйте прямо зараз нашим експертам на телефонний номер +38(093)853-9748 і ми запропонуємо Вам Кабельна продукція жителям регіонів: Миколаїв, Черкаси, Ужгород
Переглянуті товари:
до порівняння у списку порівняння
189 445грн