Відео / радіочастотний кабель, оптичний кабель

 • Кабельне обладнання використовується в сучасних галузях комунікацій, в банківському секторі, в IT-технологіях і просто в побуті для комфортної та якісної комутації обладнання один з одним або обладнання з мережею живлення. Оптичний кабель (вита пара) - це інноваційна розробка останніх років, яка розрахована на підключення мережевого обладнання та іншої цифрової техніки.

 • Оптичний кабель: основні особливості

  Виту пару виготовляють, як правило, з полівінілхлориду, де всередині розташовуються мідні провідники. Кабелі більшої якості та класу сучасні виробники виготовляють з поліетилену або поліпропілену. Кабелі високого класу додатково оснащують спеціальної ізоляцією, яка виготовляється або з спіненого поліетилену (матеріал ще називають «ніздрюватим») або ж з тефлону. Це позначається на роботі всього кабелю: поліетелена спіненого типу зводить нанівець різні види діелектричних втрат. У свою чергу тефлон захищає кабельну мережу від температурних перепадів.

  Вита пара може бути двох типів - одномодової або багатомодовою. Вони відрізняються за внутрішньою будовою - кількістю волокон кабелю, наявністю світлових ядер. Одномодові моделі зазвичай застосовуються в наступних областях:

 • в лініях зв'язку магістрального призначення (наземні і морські);
 • в телевізійних системах кабельного типу (в першу чергу в широкосмугових системах);
 • в структурованих кабельних системах, в центрах обробки даних;
 • в лініях інтернету сучасних провайдерів, в міжміських зв'язках і каналах.
 • Багатомодові оптичні шнури застосовуються в основному для прокладки мереж всередині будівлі або зовні, де відстань між обладнанням не перевищує півкілометра.

  Особливості покупки в інтернет-магазині LuxPRO

  Пропонуємо вам широкий асортимент кабельного оптичного устаткування для цифрової техніки, для прокладки магістральних мереж, для створення домашньої комутації обладнання і т.д. У нашому каталозі ви зможете знайти і купити оптичний кабель від таких брендів - Roxtone, Neutrik, Klotz і інші. Європейські бренди гарантують якість передачі даних, надійність і зручність підключення.

  Замовити кабельну продукцію оптичного типу ви зможете з можливістю доставки в будь-яке місто України. Ми співпрацюємо з усіма містами, де є пункти видачі відомих компаній-перевізників.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.