Відео / радіочастотний кабель, оптичний кабель

Кабельне обладнання використовується в сучасних галузях комунікацій, в банківському секторі, в IT-технологіях і просто в побуті для комфортної та якісної комутації обладнання один з одним або обладнання з мережею живлення. Оптичний кабель (вита пара) - це інноваційна розробка останніх років, яка розрахована на підключення мережевого обладнання та іншої цифрової техніки.

Оптичний кабель: основні особливості

Виту пару виготовляють, як правило, з полівінілхлориду, де всередині розташовуються мідні провідники. Кабелі більшої якості та класу сучасні виробники виготовляють з поліетилену або поліпропілену. Кабелі високого класу додатково оснащують спеціальної ізоляцією, яка виготовляється або з спіненого поліетилену (матеріал ще називають «ніздрюватим») або ж з тефлону. Це позначається на роботі всього кабелю: поліетелена спіненого типу зводить нанівець різні види діелектричних втрат. У свою чергу тефлон захищає кабельну мережу від температурних перепадів.

Вита пара може бути двох типів - одномодової або багатомодовою. Вони відрізняються за внутрішньою будовою - кількістю волокон кабелю, наявністю світлових ядер. Одномодові моделі зазвичай застосовуються в наступних областях:

 • в лініях зв'язку магістрального призначення (наземні і морські);
 • в телевізійних системах кабельного типу (в першу чергу в широкосмугових системах);
 • в структурованих кабельних системах, в центрах обробки даних;
 • в лініях інтернету сучасних провайдерів, в міжміських зв'язках і каналах.
 • Багатомодові оптичні шнури застосовуються в основному для прокладки мереж всередині будівлі або зовні, де відстань між обладнанням не перевищує півкілометра.

  Особливості покупки в інтернет-магазині LuxPRO

  Пропонуємо вам широкий асортимент кабельного оптичного устаткування для цифрової техніки, для прокладки магістральних мереж, для створення домашньої комутації обладнання і т.д. У нашому каталозі ви зможете знайти і купити оптичний кабель від таких брендів - Roxtone, Neutrik, Klotz і інші. Європейські бренди гарантують якість передачі даних, надійність і зручність підключення.

  Замовити кабельну продукцію оптичного типу ви зможете з можливістю доставки в будь-яке місто України. Ми співпрацюємо з усіма містами, де є пункти видачі відомих компаній-перевізників.

  У нас Ви можете підібрати і купити Відео / оптичний кабель за найкращою ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете переглянути Периферія для мікшерів таких брендів як: Shure, Audio-Technica, Pro-Ject. Магазин LuxPRO доставить клієнтам в регіонах: Запоріжжя, Вінниця, Біла Церква і в будь-яке місто України.