• Динамік SSF102.50L-8
    • Динамік SSF102.50L-8
    • LAVOCE
    • 6 103грн
      Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      SSF102.50L з номінальною потужністю 400 Вт, і частотним діапазоном 50 Гц - 500 Гц. Рекомендований для застосування в низькочастотних системах (сабвуферах), і високоефективних двосмугових і трьохполосних акустичних системах високої вірності.
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
  • Динамік SSF102.50L-8
    Характеристики:
    • тип динаміка: НЧ динамік;
    • розмір динаміка: 10 in (250 мм);
    • номінальна потужність: 400 Вт;
    • програмна потужність: 800 Вт;
    • опір R: 8 Ом;
    • чутливість: 91.5 дБ;
    • матеріал кошика: Прессованная сталь;
    • діаметр звукової котушки: 2.5 in (65 мм);
    • матеріал звукової котушки: Алюмомедь (CCAW);
    • матеріал Каркаси звукової котушки: Скловолокно;
    • висота намотування звукової котушки: 28 мм;
    • висота магнітного зазору: 10 мм;
    • тип магніту: Ферит;
    • діаметр магніту: 170 мм.
Опір: 8 Ом