Низькочастотні динаміки

Низькочастотні динаміки пропоновані в нашому асортименті увібрали в себе величезну кількість інноваційних технологічних рішень, які дозволяють отримати неймовірно низький рівень спотворень і висока якість звуку. Моделі BIG, JB sound, MAG - це прекрасне поєднання ціни та якості, також вони можуть похвалитися тривалим терміном служби без проблем і збоїв.

 

 

На що потрібно звернути увагу при виборі динаміків

Купуючи новий нч динамік ви дожно чітко розуміти, який номінальний діаметр в дюймах вам потрібен. Врахувати опір, потужність, частотний діапазон і чутливість. Ну а для професіонала вкрай важливо також знати параметри Тіля-Смолла і настановні розміри, такі як зовнішній діаметр, діаметр настановного отвору, діаметр розміщення кріпильних отворів, висоту і масу.
 
Як правило до нас звертаються за порадою, який динамік купити для своєї акустичної системи? Тут необхідно розуміти наступне, що вибір, його встановлення та підключення для професіонала не складе особливих труднощів, але для аматора або просто любителя яка не розбирається в тонкощах акустики це може стати цілим випробуванням в результаті якого ви можете неправильно підібрати а в наслідку і неправильно його встановити і підключити.
 
Для цих цілей в нашій компанії існує сервісний центр, який допоможе вам у вирішенні даної проблеми. Адже не обов'язково купувати новий низкочастотник, особливо якщо він дорогий, простіше і правильніше буде провести ремонт динаміка. Прайс на виконання даної послуги ви знайдете у нас в розділі - сервісу.

Що потрібно зробити для замовлення?

Ну а якщо все ж ви вирішили купити динамік, то в 1-у чергу, якщо хочете отримати від нас консультацію по заміні старого, сфотографуйте нч поклавши на нього лінійку, напишіть де він стояв, в якій акустичній системі. На підставі цього ми зможемо правильно підібрати динамік і ваші зусилля будуть носити позитивний результат. Попереджаємо, що оплату за нього ми приймаємо попередньо. Якщо ви самостійно хочете встановити низкочастотник - відповідальності за нього ми не несемо. Якщо ж ви хочете гарантію - купуйте і встановлюйте низькочастотний динамік у нас в сервісному центрі. На виконаний ремонт ми даємо 3 місяці гарантії.
 
Звертаючись за покупкою низкочастотника радимо зупиняти свій вибір не на випадковому інтернет-магазині де дешевше, а скористатися в підборі знання професіоналів, в числі яких з упевненістю можемо віднести фахівців сервісного центру LuxService, які щодня стикаються з проблемою ремонту, відновлення, налагодження акустичних систем і маючи практичний досвід абсолютно безкоштовно для наших клієнтів здійснять підбір і при необхідності установку обраного вами нч.

 

Пропонуємо Вам підібрати і придбати Низькочастотні динаміки по актуальній ціні в каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, знайди Директ-бокси (DI бокси) таких брендів як: Yamaha, Sky Sound, Klotz. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізує доставку покупцям міст: Хмельницький, Кременчук, Івано-Франківськ, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн