• Мікшер-підсилювач Apart MA247

  • Biamp Apart
  • Немає в наявності
   LUX-108912
  • Оплата:
   • Післяплатою — НІ
   • Готівкою при отриманні — НІ
   • Безготівковий розрахунок — ТАК
   • Кредит, розстрочка — ТАК
   • Картою Visa/MasterCard - ТАК
   Доставка:
   • Безкоштовна доставка — НІ
   • Самовивіз з магазину — НІ
   • Кур'єром по Києву — ТАК
   • Нова Пошта — ТАК
   • Автолюкс — ТАК
  • Опис товару

   Мікшер-підсилювач Apart MA247

  • Доставка

   Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізником Нова пошта а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання. Перед тим як провести замовлення, обговоріть всі питання пов'язані: з термінами доставками, видом доставки і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. Доставка і відправка товарів на суму до 500 грн здійснюється по 100% передоплаті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів від 2000 грн. - В режимі склад-склад перевізником: Нова пошта а також при замовленні та доставці по м.Києву. При замовленні товару зі знижкою і за програмою лояльності - доставка платна!

  • Гарантія
   Сервісний центр LuxSERVICE структурний підрозділ компанії LuxPRO™ здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру LuxSERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд. Купуючи товари в LuxPRO, Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», обміняти або повернути їх, за умови виконання всіх норм передбачених Законом. Вашій увазі пропонуються: УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ.
  • Оплата
   Наша компанія пропонує здійснити оплату за замовлений товар або проведену послугу у вигляді готівкового розрахунку в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення), безготівкового розрахунку за рахунком (для платників ПДВ і фіз. осіб), в системі Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк), шляхом післяплати (при відправці замовлень по Україні), купівлею в кредит через ОТР банк і кредит Маркет, оплатою картою Visa / MasterCard, Оплатою частинами і Миттєвою розстрочкою (для власників картки ПриватБанку).
  • Програма лояльності
   Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO™ отримує знижку на придбане обладнання з першої ж покупки. При замовленні товару: на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки (Срібна Карта), на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки (Золота Карта) і на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки (Платинова Карта). В подальшому Ваша знижка зберігається. Для оформлення постійної знижки в 5% Вам необхідно всього лише зробити вхід в один клік зайшовши через будь-яку соціальну кнопку на якій ви авторизовані або провести реєстрацію на сайті. Для отримання знижки в 10% і 15% проведіть реєстрацію і зв'яжіться з менеджером компанії. Детальніше про Програму Лояльності
  • Повідомити при наявності
  • 0
 • Мікшер-підсилювач Apart MA247

  APart MA247 - 6 зонний мікшер-підсилювач / передпідсилювач з регуляторами гучності для кожної зони (зона 1 має тільки лінійний вихід) і функцією підключення зовнішнього підсилювача. Підсилювач має 4 мікрофонних балансних входу з можливістю регулювання чутливості і тембрів для кожного, а також до 4 входів лінійного рівня і аварійний вхід.
  APart MA247 має 6 рівнів пріоритету.
   
  Аварійний вхід має найвищий пріоритет і активується замиканням аварійного контакту або шляхом розпізнавання голосу пріоритетом (VOX). Сигнал надходить на аварійний вхід потрапляє прямо в підсилювач потужності, минаючи всі інші органи управління, відрегулювати його гучність можна тільки за допомогою регулятора на задній панелі. Мікрофонний вхід 1 (PAGING INPUT 1) має другий рівень пріоритету, вище ніж пріоритет 2, 3 і 4 мікрофонних входів і лінійних входів (музичного супроводу).
   
  Для зон 2 - 6 имеют отдельные регуляторы громкости. Имейте ввиду, что предназначенные для подключения 70-вольтовых громкоговорителей, зоны 5 и 6 также совместимы с 100-вольтовыми громкоговорителями, но, в этом случае, громкость в зонах 5 и 6 будет несколько ниже, чем в зонах предназначенных для использования в 100-вольтовой сети. Именно по этому зоны 5 и 6 рекомендуются для подключения "тихих" зон, например санузлов. Для большей функциональности зона 1 не подключается к внутреннему усилителю мощности APart MA247 и имеет только выход линейного уровня для подключения к внешнему усилителю мощности. Зона 1 має окремий регулятор гучності і селектор входів, таким чином, зону 1 можна використовувати наприклад для підключення низкоомного підсилювача для танцполу в ресторані або підключення потужного трансляційного підсилювача для системи оповіщення великого складського чи виробничого приміщення. При активації будь-якого рівня пріоритету, MA247 подає сигнал управління 24 В для відключення локальних пристроїв (наприклад аттенюаторов). Для кожної із зон передбачений окремий вихід 24 В! Підсилювач має функцію автоматичного підключення джерела аварійного живлення 24 VDC при відключенні основного джерела живлення.
   
  Микрофонный вход 1(PAGING INPUT 1) оптимизирован для использования с 6-зонной вызывной консолью MICPAT-6. К этому входу может быть подключено параллельно до 5 консолей MICPAT-6.
   
  Мікрофонні входи 2 - 4 розроблені для підключення 2-зонних викличних консолей APart MICPAT-2, хоча є можливість підключати і будь-які інші мікрофони. APart MA247 дозволяє розділити 6 зон підсилювача на 2 викличні групи і, за допомогою консолі APart MICPAT-2, посилати повідомлення голосової пошти в будь-яку з цих груп. Зверніть увагу на те, що до одного входу неможливе підключення декількох мікрофонів APart MICPAT-2.
   
  Але і це ще не все, для великих об'єктів є можливість підключення зовнішніх підсилювачів для голосових повідомлень. Навіщо? Наприклад, в зони 2 і 3 не повинні надходити голосові повідомлення, вони призначені тільки для фонової музики. Ви можете підключити зовнішній підсилювач для голосових повідомлень. Підсилювач потужності APart MA247 буде використовуватися тільки для посилення фонової музики. При надходженні голосового повідомлення не призначеного для зон 2 і 3, зони 2 і 3 залишаться підключеними до внутрішнього підсилювача потужності APart MA247, і в цих зонах і раніше буде грати фонова музика.У всіх інших зонах буде чутно голосове повідомлення: APart MA247 відключить ці зони від свого внутрішнього підсилювача і підключить їх до зовнішнього підсилювача потужності. Після того як голосове повідомлення закінчилося все зони автоматично переключаться назад до внутрішнього підсилювача MA247.
   

  Характеристики:

  • Потужність: 240 Вт / 100 В;
  • 6 зон;
  • Розподіл зон на 2 групи;
  • Окремі регулятори гучності для кожної зони;
  • Входи: 4 мікрофонних / лінійних, 4 селективних лінійних і 1 аварійний вхід;
  • Окремі селектори входів для зон 2 - 6 і зони 1;
  • Виходи: для зон 5 і 6 трансляционная мережу 70 В, для зон 2 - 4 трансляционная мережу 100 В, для зони 1 лінійний балансний вихід;
  • Можливість використання додаткового підсилювача потужності для голосових повідомлень;
  • Вихід сигналу управління 24 В для відключення локальних пристроїв;
  • Харчування від мережі змінного струму ~ 220 В або джерела постійного струму 24 В;
  • Можливість установки в рекову стійку;
  • Включення фантомного живлення мікрофонних входів 2, 3 і 4;
  • 6 рівнів пріоритету.
  •  
  На задній панелі APart MA247 розташовані:
   
   
  Задня панель APart MA247
   
  1. Клеми для підключення гучномовців зони 6. Вихід зони 6 - для підключення 70 вольтів гучномовців, але сумісний з 100 вольтовими гучномовцями. При використанні зовнішнього підсилювача голосових повідомлень цей вихід стає 100-вольта. Використовуйте цей вихід для "тихих" зон, наприклад для санвузла.
  2. Клеми для підключення гучномовців зони 5. Вихід зони 5 - для підключення 70 вольтів гучномовців, але сумісний з 100 вольтовими гучномовцями. При використанні зовнішнього підсилювача голосових повідомлень цей вихід стає 100-вольта. Використовуйте цей вихід для "тихих" зон, наприклад для санвузла.
  3. Клеми для підключення гучномовців зони 4. Вихід зони 4 - для підключення 100 вольтів гучномовців.
  4. Клеми для підключення гучномовців зони 3. Вихід зони 3 - для підключення 100 вольтів гучномовців.
  5. Клеми для підключення гучномовців зони 2. Вихід зони 2 - для підключення 100 вольтів гучномовців.
  6. Балансний вихід лінійного рівня зони 1 служить для підключення додаткового підсилювача.
  7. Аварійний балансний вхід + контакти включення пріоритету ( "сухий контакт"). Цей вхід має найвищий пріоритет. Гучність цього входу регулюється тільки за допомогою регулятора 8 в обхід всіх інших регуляторів. Цей сигнал присутній на виході підсилювача PREAMP OUT (25). Ви можете активувати аварійний вхід замиканням "сухого контакту" і "землі", або за допомогою функції автоматичного голосового пріоритету (VOX). Для включення функції VOX вам необхідно переставити перемичку S3 всередині корпусу в положення VOX і відрегулювати поріг спрацьовування голосового пріоритету потенціометром VR13.
  8. Регулятор гучності аварійного входу. Рівень сигналу що надходить на аварійний вхід регулюється тільки цим потенціометром в обхід всіх інших.
  9. Регулятор гучності сигналу "дин-дон". Сигнал "дин-дон" активується при замиканні контактів пріоритету на вхідних роз'ємах MIC / LINE 1 - 4. Майте на увазі, що аварійний сигнал і голосовий пріоритет VOX НЕ активує сигнал "дин-дон".
  10. Група перемикачів PG1 дозволяють призначити будь-які з 6 зон в зональну групу PG1
  11. Група перемикачів PG2 дозволяють призначити будь-які з 6 зон в зональну групу PG2
  12. Роз'єм RJ45 для підключення 6-зонного викличної консолі MICPAT-6. Зверніть увагу, що цей роз'єм RJ45 не призначений для підключення до комп'ютерної LAN мережі. Призначення контактів: біло-помаранчевий: зона 1 помаранчевий: зона 2 зелено-білий: зона 3 синій: зона 4 синьо-білий: зона 5 зелений: зона 6 коричнево-білий: "земля" коричневий: +24 В
  13. Регулятор гучності і тембру для входу PAGING INPUT 1. Якщо до цього входу підключена консоль MICPAT-6, кнопка GAIN повинна бути включена в положення LINE
  14. Вхід MIC / LINE 2: цей вхід має менший пріоритет, ніж вхід PAGING INPUT 1; подробиці нижче
  15. Вхід MIC / LINE 3: цей вхід має менший пріоритет, ніж вхід MIC / LINE 2; подробиці нижче
  16. Вхід MIC / LINE 4: цей вхід має менший пріоритет, ніж вхід MIC / LINE 3; подробиці нижче
  17. Роз'єми для підключення AM і FM антен. Використовуються тільки в модифікації APart MA247MR. ЗАВЖДИ використовуйте ізолюючий високочастотний трансформатор при підключенні до кабельної мережі або активної антени.
  18. Роз'єм для підключення шнура живлення
  19. Клеми для підключення джерела аварійного живлення 24 В. При пропажі напруги в мережі змінного струму, аварійне джерело живлення автоматично буде підтримувати пристрій в робочому стані. Зверніть увагу, що максимальна вихідна потужність внутрішнього підсилювача буде обмежена при роботі від джерела аварійного живлення. Макимальний струм споживання від аварійного истоника харчування 20A.
  20. Вихід 24V 0.6A призначений для подачі сигналів управління пріоритету локальним пристроїв (наприклад атенюатори). Майте на увазі, що максимальний струм на цьому виході 0.6A, не перевищуйте його. Не користуйтеся цим клем джерел струму. Чи не замикайте клеми цього виходу. Такий же вихід, індивідуальний для кожної із зон 1-6 см. (34).
  21. Перемичка в APart MA247Direct speaker outputs: виходи підсилювача для підключення 100В, 70В і низькоомних гучномовців. Для нормальної роботи, залиште перемичку, встановлену за замовчуванням між (21) і (22), на місці, як показано на малюнку. У разі використання додаткового підсилювача потужності, цю перемичку НЕОБХІДНО зняти. Не використовуйте вихід 4Ω одночасно з виходами 100V або 70V.
  22. External paging amplifier / from speaker output: підключіть до цих клем 100-вольта вихід зовнішнього підсилювача потужності (потужність зовнішнього підсилювача повинна бути не менше 240 Вт і не більше 500 Вт). Підключення зовнішнього підсилювача потужності необхідно в тому випадку якщо Вам потрібно розділити зони, наприклад, щоб в деяких зонах звучали тільки сигнали оповіщення, а в інших зонах - музика і сигнали оповіщення. При такому підключенні, зовнішній підсилювач потужності буде служити для посилення сигналів оповіщення. Підсилювач APart MA247 в цьому випадку буде виконувати всі функції управління і комутації.
  23. External paging amplifier / to input: балансний лінійний вихід для підключення зовнішнього підсилювача
  24. Кнопка вкл / викл режиму використання зовнішнього підсилювача. Коли кнопка натиснута - ви можете використовувати зовнішній підсилювач голосових повідомлень. Якщо кнопка не було натиснуто, під час подачі сигналу оповіщення в будь-яку з зон, музика приглушається в усіх зонах
  25. Вхід підсилювача потужності - вихід на зовнішній підсилювач: за замовчуванням з'єднані перемичкою. Між цими виходом і входом ви можете підключити додаткові сигнальні процесори, наприклад еквалайзер
  26. Монофонічні лінійні входи AUX3 і AUX4 для підсилювача MA247. Вихід лінійного рівня тюнера і вихід на запис для підсилювача MA247MR
  27. Стереофонічний вхід AUX2. Вхідний стерео сигнал перетворюється всередині підсилювача в моно.
  28. Стереофонічний вхід AUX1. Вхідний стерео сигнал перетворюється всередині підсилювача в моно.
  29. Балансний вхід PAGING INPUT 1. До цього входу можуть підключатися мікрофон або джерело лінійного рівня аудіо сигналу, перемикання режимів чутливості входу здійснюється за допомогою кнопки GAIN. Якщо до гнізда RJ45 підключена консоль MICPAT-6, кнопка GAIN повинна бути включена в положення LINE. Цей вхід має другий рівень пріоритету.
  30. Вхід MIC / LINE 2. Цей вхід має пріоритет 3 рівня
  31. Вхід MIC / LINE 3. Цей вхід має пріоритет 4 рівня
  32. Вхід MIC / LINE 4. Цей вхід має пріоритет 5 рівня
  33. клема заземлення
  34. Вихід сигналів управління пріоритетом, індивідуальний для кожного з зон 1-6. Майте на увазі, що максимальний струм для кожного виходу 0.3A, максимальний вихідний струм для всіх зон 0,6A, не перевищуйте цих значень. Не користуйтеся цим клем джерел струму. Чи не замикайте клеми цього виходу.
  35. Вентиляційний отвір. Вентилятор включається при температурі вище 550C. Слідкуйте, щоб вентиляційні отвори і простір за ним залишалося вільним і не загороджувати сторонніми предметами, це необхідно для нормального охолодження підсилювача. Вентилятор під час своєї роботи активно всмоктує пил всередину корпусу підсилювача. Пил скупчилася всередині підсилювача перешкоджає ефективному охолодженню підсилювача і може привести до висновку його з ладу, тому необхідно 1 раз в рік (для запорошених приміщень частіше) розбирати корпус підсилювача і чистити його від пилу.
   
  На передней панели APart MA247 расположены:
   
   
  Передняя панель усилителя APart MA247 
   
  1. Регулятор громкости выхода предусилителя зоны 1
  2. Индикатор PAGING загорается в том случае, когда в зону 1 поступает сигнал оповещения
  3. Селектор линейных входов зоны 1
  4. Индикатор PAGING загорается в том случае, когда в зону 2 поступает сигнал оповещения
  5. Регулятор громкости зоны 2
  6. Индикатор PAGING загорается в том случае, когда в зону 3 поступает сигнал оповещения
  7. Регулятор громкости зоны 3
  8. Индикатор PAGING загорается в том случае, когда в зону 4 поступает сигнал оповещения
  9. Регулятор громкости зоны 4
  10. Индикатор PAGING загорается в том случае, когда в зону 5 поступает сигнал оповещения
  11. Регулятор громкости зоны 5
  12. Индикатор PAGING загорается в том случае, когда в зону 6 поступает сигнал оповещения
  13. Регулятор громкости зоны 6
  14. Блок индикаторов служит для отражения режимов работы усилителя. Загорание индикатора имеет следующее значение: PROTECT - перегрузка или перегрев усилителя, ON - питание включено, SIGNAL - на усилитель мощности подается сильный сигнал, 100% - нормальный уровень сигнала, LIMIT - включается цепь лимитера; отрегулируйте входные уровни сигналов таким образом, чтобы этот индикатор не загорался
  15. Селектор линейных входов зон 2 - 6
  16. Регулятор нижних частот музыкального сопровождения
  17. Регулятор верхних частот музыкального сопровождения
  18. Регулятор громкости музыкального сопровождения. Настройте уровень громкости музыки относительно громкости микрофонов
  19. Индикатор, сигнализирующий о том, что активирован сигнал приоритета и музыкальное сопровождение отключено. При загорании этого индикатора на выход 24V 0.6A (на задней панели) подается напряжение 24 В
  20. Регулятор громкости входа MIC/LINE 2
  21. Регулятор громкости входа MIC/LINE 3
  22. Регулятор громкости входа MIC/LINE 4
  23. Общий регулятор громкости для зон 2 - 6.
  24. Кнопка включения питания. Обратите внимание на то, что при подключении резервного источника питания, этой кнопкой нельзя выключить питание усилителя
  Подключение микрофонов к APart MA247:
   
   
  функции при подключении микрофона к MA246
   
  Установите переключатель в положение * если вы используете консоль MICPAT-2 или другой микрофон с возможностью замыкания контактов PAGING на евроблоке входа микрофона. Установите переключатель в положение MIX, если используете обычный микрофон, в этом случае, сообщение поступающее на микрофонный вход будет микшироваться с фоновой музыкой. Если вы используете конденсаторный микрофон, включите переключатель в положение PHANTOM, в этом случае в микрофонную линию будет подаваться фантомное питание 18 В.
   
  Подключение небалансного микрофонного / линейного сигнала Подключение балансного микрофонного / линейного сигнала
   
  Подключение 2-зонной консоли MICPAT-2 к APart MA247:
   
  красный провод - к "+"
  белый провод - к "-"
  экран и желтый провод - к "земле"
  черный провод - к контакту PG1
  синий провод - к контакту PG2
   
  Подключение 6-зонной консоли MICPAT-6 к APart MA247:
   
   
  MICPAT-6 подключается к входу PAGING INPUT 1 к разъему RJ45. Второй провод подключается к евроблоку SGL INPUT: экран (черный) соединить с "землей"(GND), синий - с "-", коричневый - с "+". К MA246 можно подключить до 5 MICPAT-6. При подключении нескольких MICPAT-6, провода к евроблоку SGL INPUT подключаются параллельно, кабели RJ45 подключаются через сплиттер RJ45SPLIT.
   
  Подключение MICPAT-6 к MA246
   
  Усилитель APart MA247 имеет 6 уровней приоритета:
   
  Аварийный вход
  Вход PAGING INPUT 1
  Вход MIC/LINE 2
  Вход MIC/LINE 3
  Вход MIC/LINE 4
  Линейные входы
   
  Пример подключения усилителя APart PA2240BP в качестве дополнительного:
   
  Если задача Вашего проекта предусматривает, что во время воспроизведения сигнала оповещения (рекламного сообщения, сообщения с микрофона) в одних зонах, в остальных зонах должна воспроизводиться музыка, то необходимо использование дополнительного усилителя мощности (рекомендуется использовать однозонный усилитель APart PA240P или двухзонный APart PA2240BP). В противном случае, во время воспроизведения сигнала оповещения в одних зонах, в других зонах музыка воспроизводиться не будет.
   
  На рисунке ниже предложена типовая схема включения двухзонного усилителя APart PA2240BP. Дополнительный усилитель служит в качестве усилителя сигналов оповещения для зон 2-6 и усилителя мощности для зоны 1. Зона 1 постоянно усиливается каналом 2 усилителя APart PA2240BP, сигналы музыкального сопровождения зон 2-6 усиливаются внутренним усилителем APart MA247. Во время поступления сигнала оповещения, зоны, в которых должен воспроизводиться сигнал оповещения, автоматически отключаются от внутреннего усилителя APart MA247 и подключаются к каналу 1 усилителя APart PA2240BP. Внутренний усилитель APart MA247 в это время продолжит усиливать музыку в тех зонах, где не должны воспроизводиться сигналы оповещения.
   

   

Країна виробник: Бельгія
 • Який мікшерний пульт краще вибрати?
  15.07.2020
  Який мікшерний пульт краще вибрати?
  Шукаєте надійний і простий в роботі мікшерний пульт, який забезпечить Вам відмінне звучання для запису або живого виступу - тоді пропонуємо Вам зайти на нааш сайт або відвідати наш офіс і ознайомитися з пропонованим устаткуванням в шоу румі або каталозі. Для того щоб вибрати мікшер, ви повинні добре розбиратися в багатьох нюансах підбору і настройки звукового обладнання. В цьому Вам допоможе інтернет портал LuxPRO. Для ознайомлення пропонуємо матеріал по основним брендам пропонованим в нашому асортименті.
 • Рекомендації по підбору мікшерного пульта
  22.09.2019
  Рекомендації по підбору мікшерного пульта

  Якщо ви зацікавлені в тому, щоб займатися музикою і вокалом, це неможливо зробити без мікшера, тому вам доведеться мікшерний пульт купити. Однак виникає питання - як же вибрати мікшер? Як не помилитися у купівлі? Споживачам, що не крути, не хочеться вникати в конструкцію мікшера і прочитувати годинами метрові керівництва по експлуатації, а по закінченню деякого часу шкодувати про вибір з-за недостачі функціоналу або переплати за непрактичні функції.

 • Як підібрати трансляційні підсилювачі для систем оповіщення, наші поради.
  09.08.2019
  Як підібрати трансляційні підсилювачі для систем оповіщення, наші поради.

  Приходячи в нічний клуб, ресторан або просто бар провести весело час, ми чуємо приємну музику через систему фонового озвучування закладу. Як правило система фонової озвучення або оповіщення складається з джерела і підсилювача звуку, у вигляді трансляційного підсилювача і акустичних колонок, які відтворюють звучання. Акустичні колонки можуть бути різних типів: настінні навісні колонки, врізні монтажні системи оповіщення, звукові прожектори, інсталяційні звукові колони і просто у вигляді рупорів.

Мікшер-підсилювач Apart MA247 підібрати від найкращих брендів Apart за оптовою ціною в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро. Трансляційні підсилювачі звуку вищої якості з доставкою в будь-який куточок України. Подивіться і замовте також Підсилювачі потужності звуку в каталозі LuxPRO. Напишіть нашим фахівцям на будь-який номер +38(093)853-9748 і ми запропонуємо Вам Підсилювачі потужності звуку покупцям в регіонах: Житомир, Рівне, Ужгород