• Підсилювач потужності VA-P8500S
    • iTC audio
    • Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Опис товару
      VA-P8500S підсилювач потужності на 8 зон сумарною потужністю до 500 Вт. Незалежне керування зонами, рівень гучності регулюється індивідуально. До ITC Audio VA-P8500S можна підключити автоматично підключається резервний зовнішній підсилювач потужності. Контроль ліній гучномовців в кожній зоні включений за замовчуванням, визначаються витік на «землю», обрив або коротке замикання. Можливе підключення гучномовців 3- і 4-провідними лініями
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Характеристики:
    • напруга: ~ 220-240V 50 / 60Hz;
    • максимальний струм: 3A;
    • вихідна потужність: 500 Вт;
    • вихідний імпеданс: 20 Ом;
    • споживана потужність: 600 Вт;
    • запобіжник: 5 А / 250 В;
    • живлення від джерела постійного струму: 24 В ± 20%, DC;
    • максимальний струм при харчуванні: 24В 25 А;
    • коефіцієнт спотворень: не гірше 1% (RMS), 1 кГц;
    • частотний діапазон: 80 Гц - 20 кГц;
    • чутливість / імпеданс лінійного входу: 350мВ / 10 кОм;
    • співвідношення сигнал / шум: понад 70 дБ;
    • чутливість / імпеданс мікрофонного входу: 5 мВ / 600 Ом;
    • 8-канальний релейний програмований вихід: НЗ, НР (NO / NC);
    • 8-канальний критичний програмований вхід, рівень сигналу НЗ, НР (NO / NC), ОК (максимально 3,3 В);
    • розміри: 484 × 88 × 446 мм;
    • вага: 11.4 кг;
    • режим охолодження: вступникам повітрям;
    • захист: плавний пуск, перегрів, перевантаження, коротке замикання.
Тип підсилювача потужності: Цифровий
Опір: 20 Ом