    • Динамік FSF030.70-8
    • LAVOCE
    • 664грн
      В наявності
      Склад: Вінниця
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Опис товару
      FSF030.70-8 - НЧ динамік, з номінальною потужністю 30 Вт, має частотний діапазон 120 Гц - 21000 Гц. Рекомендований для застосування в високоякісних широкосмугових акустичних системах
    • 0
      Написати відгук
  • Динамік FSF030.70-8
    Характеристики:
    • тип: широкосмуговий;
    • номінальний діаметр: 3 ";
    • номінальний опір: 8 Ом;
    • потужність: 30W AES / 60W Program;
    • чутливість: 87.5 дБ;
    • частотний діапазон: 120 - 21000 Гц;
    • магніт: феритовий;
    • вага: 0.5 кг.
Розмір: 1 х 3"
Опір: 8 Ом