Мікрофонні стійки підлогові - прямі

Будь-яке сучасне захід, де задіяно багато людей, не обходиться без використання мікрофонів. Саме мікрофони дають можливість передати інформацію всім присутнім. Одним з найоптимальніших варіантів використання мікрофонів є так звані мікрофонні стійки, які помітно підвищують комфорт при використанні даного акустичного атрибута.

Мікрофонні стійки прямого типу: основні характеристики

Мікрофонні стійки підлогові прямі відносяться до одних з найбільш поширених кріплень для мікрофонів. В основному основний полігон використання - це музичні заходи. Прямі стійки для мікрофона використовуються сучасні джазові групи, ними оснащуються музично спрямовані ресторани, багато співаків і музикантів використовують їх на своїх концертах.
 
Основні особливості, яким володіють прямі підлогові стійки під мікрофон в інтернет-магазині LuxPro:
 
• вони максимально комфортні і надійні у використанні, вони виготовляються з міцних металевих матеріалів, які підвищують термін експлуатації таких моделей, підвищують безпеку при транспортуванні;
• багато мікрофонні власники підлогові прямі обладнані в підставі якісними металевими утяжелителями, така конструкція дає більшу стійкість мікрофонної стійки і більший комфорт музикантові під час концерту;
• всі моделі виконані в класичному чорному кольорі, мають стильний вигляд, а тому будуть ідеально підходити до всіх сучасних музичних напрямків, де використовується сценічна образність.

Переваги покупки в магазині LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro пропонує найширший вибір мікрофонних стійок підлогового прямого типу, які максимально підвищать комфорт музичних виступів на сцені. Ідеальні умови угоди - від інтернет-магазину LuxPro: замовити товар можна з своєчасною доставкою в будь-яку точку країни, оплатити обрану модель можна як готівкою, так і безготівковим способом розрахунку.
 
Кожен клієнт, який бажає купити мікрофонну стійку, може проконсультувати з нашими менеджерами, замовивши на чітко визначений час зворотний дзвінок від фахівців LuxPro. В точно вказаний вами час наші співробітники обов'язково зателефонують вам і розкажуть про всі особливості тієї чи іншої моделі.

Пропонуємо Вам вибрати і замовити Мікрофонні стійки підлогові - прямі за нормальною ціною в онлайн каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, вибери регулятори звуку таких брендів як: Wizard, ProCab, HECO. Електронний магазин ЛюксПро виконає поставку покупцям в регіонах: Київ, Хмельницький, Бердянськ і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Різьба