Вимірювальні мікрофони

 • Нові вимірювальні мікрофони вже в інтернет-магазині LuxPRO! Широкий асортимент від кращих європейських і азіатських брендів - DBX, Behringer і багато інших. Це затребуване сьогодні обладнання, яке призначене для вимірювання різних звукових характеристик в просторі. Використовується таке обладнання при проведенні різних концертних музичних заходів, виступів, в студійній звукозапису.

 • Вимірювальні мікрофони: основні особливості

  Професіонал, який займається музичною діяльністю, часто стикається з низкою труднощів при використанні мікрофонного обладнання. Під час концерту, звукозапису і в будь-яких інших заходах необхідно домогтися чітких і якісних умов. Саме в для цього призначені вимірювальні мікрофони. Спектр їх можливостей досить широкий:
   
  • вимір загальних акустичних характеристики властивостей простору, де будуть використовуватися класичні мікрофони і звукова техніка;
  • важливий вимір показників тиску звуку;
  • вимірювальні процедури для встановлення рівня шуму в тому чи іншому просторі для досягнення більш якісних результатів під час запису або виступах.
   
  Таким чином, мікрофони для вимірювань різних звукових характеристик простору є своєрідними «вухами» професіонала. Звуковий аналітик в точності встановлює всі особливості і властивості і після отриманих результатів правильно і чітко налаштовує звукове обладнання.
   
  Точність вимірювальних мікрофонних систем визначається відомим європейським стандартом IEC 60651. Певний показник точності дозволяє визначити ефективність застосування тієї чи іншої моделі мікрофона в конкретній ситуації.

  Асортимент вимірювальних мікрофонів в інтернет-магазині LuxPRO

  Інтернет-магазин LuxPRO пропонує звуковим експертами купити мікрофон для вимірювання різних акустичних показників. У нашому каталозі представлені висококласні моделі від кращих виробників.
   
  Переваги вимірювальних мікрофонів від LuxPRO:
   
  • високоякісна оптимізація звучання в приміщеннях з різним рівнем звукової складності;
  • дозволяють вимірювати особливості звукового спектра і налаштовувати певні звукові параметри за допомогою інноваційних алгоритмів;
  • моделі, представлені в каталозі, є універсальними для вимірювання спектральних показників звукового сигналу різного устаткування;
  • моделі компактні і зручні у використанні.
   
  Таким чином, за допомогою такого обладнання можна домогтися високої якості звучання мікрофонної техніки. За допомогою високоякісних алгоритмів і різних вбудованих систем моделі дозволяють швидко налаштувати всю необхідну акустику.
   
  Купуйте новинки в інтернет-магазині LuxPRO - вимірювальні мікрофони від DBX, Behringer та інших відомих виробників. Ми пропонуємо найдоступнішу ціну в Україні, а також своєчасну і швидку доставку в будь-яке місто.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.