Вимірювальні мікрофони

Нові вимірювальні мікрофони вже в інтернет-магазині LuxPRO! Широкий асортимент від кращих європейських і азіатських брендів - DBX, Behringer і багато інших. Це затребуване сьогодні обладнання, яке призначене для вимірювання різних звукових характеристик в просторі. Використовується таке обладнання при проведенні різних концертних музичних заходів, виступів, в студійній звукозапису.

Вимірювальні мікрофони: основні особливості

Професіонал, який займається музичною діяльністю, часто стикається з низкою труднощів при використанні мікрофонного обладнання. Під час концерту, звукозапису і в будь-яких інших заходах необхідно домогтися чітких і якісних умов. Саме в для цього призначені вимірювальні мікрофони. Спектр їх можливостей досить широкий:
 
• вимір загальних акустичних характеристики властивостей простору, де будуть використовуватися класичні мікрофони і звукова техніка;
• важливий вимір показників тиску звуку;
• вимірювальні процедури для встановлення рівня шуму в тому чи іншому просторі для досягнення більш якісних результатів під час запису або виступах.
 
Таким чином, мікрофони для вимірювань різних звукових характеристик простору є своєрідними «вухами» професіонала. Звуковий аналітик в точності встановлює всі особливості і властивості і після отриманих результатів правильно і чітко налаштовує звукове обладнання.
 
Точність вимірювальних мікрофонних систем визначається відомим європейським стандартом IEC 60651. Певний показник точності дозволяє визначити ефективність застосування тієї чи іншої моделі мікрофона в конкретній ситуації.

Асортимент вимірювальних мікрофонів в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує звуковим експертами купити мікрофон для вимірювання різних акустичних показників. У нашому каталозі представлені висококласні моделі від кращих виробників.
 
Переваги вимірювальних мікрофонів від LuxPRO:
 
• високоякісна оптимізація звучання в приміщеннях з різним рівнем звукової складності;
• дозволяють вимірювати особливості звукового спектра і налаштовувати певні звукові параметри за допомогою інноваційних алгоритмів;
• моделі, представлені в каталозі, є універсальними для вимірювання спектральних показників звукового сигналу різного устаткування;
• моделі компактні і зручні у використанні.
 
Таким чином, за допомогою такого обладнання можна домогтися високої якості звучання мікрофонної техніки. За допомогою високоякісних алгоритмів і різних вбудованих систем моделі дозволяють швидко налаштувати всю необхідну акустику.
 
Купуйте новинки в інтернет-магазині LuxPRO - вимірювальні мікрофони від DBX, Behringer та інших відомих виробників. Ми пропонуємо найдоступнішу ціну в Україні, а також своєчасну і швидку доставку в будь-яке місто.

Рекомендуємо Вам придбати Вимірювальні мікрофони з актуальної вартості в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, вибери анімаційні лазери таких брендів як: Tascam, Showtec, HALO. Магазин LuxPRO реалізує поставку жителям регіонів: Харків, Хмельницький, Кам`янець-Подільський і в ін. регіони України.