Диммерні контролери

В асортименті нашої компанії в категорії диммери представлений модельний ряд систем управління для лампових прожекторів PAR 56 або PAR 64 (параблайзеров). Діммер цей пристрій, за допомогою якого можна керувати навантаженням. Навантаженням для даних систем управління можуть виступати театральні прожектора, різні світлові прилади зі звичайними лампами розжарювання або галогенними лампами, також можна підключати деякі світлодіодні пристрої. Робота диммеров і контролерів полягає в тому, що на його виході можна змінювати напруги живлення, наприклад від 0 до 220В.

Діммера, сплітери, контролери: функції роботи і їх характеристики

Силові пристрої є з різною кількістю виходів і з різним набором функцій. Функції їх дуже різноманітні. Залежно від розміру приміщення або сцени, кількості підібраного світлового обладнання, вимоги по світлопередачі - фахівцем проводиться підбір потрібної моделі. Для правильного вибору тієї чи іншої моделі необхідно розуміти, які функції даних приладів.
До самим основних функцій можна віднести такі як:
  1. Управління по ДМХ каналу;
  2. Режим плавного включення / вимикання навантаження;
  3. Режим стробирования;
  4. Режим програмованого перемикання виходів.
Для того, що правильно підібрати і купити необхідний контролер для управління світлом, Вам необхідно звернутися до професіоналів в компанію LuxPRO - АРТ КАПІТАЛ ГРУП, які на основі плану приміщення, ваших побажань підготують ком. пропозиція, схему розміщення театральних прожекторів, необхідну кількість обладнання а при необхідності створять і 3D візуалізацію світлового обладнання.

Діммера, контролери від інтернет магазину luxpro.com.ua

Працюючи з компанією LuxPRO ви отримуєте ряд переваг, а саме:
 
1) Ціна і можливість приємною знижки;
2) Гарантія з наявністю підтверджуючих паперів;
3) Форма оплати, яка адаптується під клієнта;
4) Швидкість доставки з бонусом у вигляді мінімального тарифу.
 
Хочемо звернути увагу, що в переліку нашого асортименту пропонуються і театральні прожектора, які широко використовуються для театральної і сценічної підсвічування. Інсталяцію обраного обладнання Ви можете довірити нашому сервісному центру LuxSERVICE, який не тільки встановить необхідне обладнання, налаштує і навчить користуватися, а й в подальшому візьме на сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування придбаного підсвічування.

Пропонуємо Вам підібрати і придбати Диммерні контролери по виправданій вартості в онлайн каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, Ви можете обрати Рухомі голови SPOT таких брендів як: BIG, ProCab, Free Color. Електронний магазин ЛюксПро доставить покупцям в: Кривий Ріг, Херсон, Кам`янець-Подільський і в ін. регіони України.