USB DMX інтерфейси

Сучасні USB DMX інтерфейси - пристрої нового покоління, що дозволяють створити комбінацію ПК-інтерфейс-світлове шоу, що в рази скорочує витрати на проведення будь-якої інсталяції. Необхідність в покупці додаткової дорогої консолі відпадає. Пристрої здатні працювати на кілька десятків, сотень або навіть тисяч зовнішніх каналів, тим самим можна підібрати модель під існуючий проект. Найбільш відомі виробники інтерфейсів - Robe, BIG, Free Color, AFX і інші.

Основні особливості і переваги контролерів

USB DMX інтерфейси - сучасне обладнання, що дозволяє створювати різні світлові шоу, інсталяції зі зручним управлінням і максимально якісними ефектами. Інтернет-магазин Lux PRO пропонує широкий асортимент брендових моделей за демократичною ціною в Україні.
 
USB DMX інтерфейси - це широкі можливості підключення світлових приладів і їх управління за допомогою ПК. Для цього встановлюється ходове програмне забезпечення, яке гарантуватиме наявність всієї необхідної функціональності.

Можливості
 
Бібліотека можливих підключаються світлових пристроїв практично не має обмежень. Користувач може комбінувати їх на свій розсуд, створювати типові, універсальні макроси і ін.
 
Вартість
 
Крім того, слід зазначити непогане співвідношення ціни і пропонованих можливості, якості управління. Окремі консолі для управління світловими приладами, навіть самі бюджетні, обійдуть на порядок дорожче.
 
Софт
 
Також користувач може заощадити на програмному забезпеченні, яке поширюється в численних безкоштовних варіантах. Існує також чимало саморобних інтерфейсів перетворювачів. Найбільш популярні - безкоштовний софт Freestyler 512 або ж сучасна, також безкоштовно яка пропонується напрацювання DMX Manolator.

Ефект 3D
 
Візуалізувати світлові ефекти можна за допомогою 3D. Якщо інтерфейс встановлений на досить потужне «залізо», то не важко буде створити віртуальну схему кімнати, де буде відбуватися шоу, і розташувати всі світлові ефекти на власний розсуд.

USB DMX інтерфейси в інтернет-магазині LuxPRO

Однак слід пам'ятати про деякі «підводні камені», які можуть супроводжувати створення 3D візуалізації.
 
1. Незручність комп'ютера. Звичайно, при вмілому користуванні ПК можна створити все що завгодно. Однак в більшості випадків навіть найпростішими проектами керувати за допомогою клавіатури і миші досить складно. Проблема вирішується покупкою додаткових девайсів - педи, фейдери, контролери, кноби. На них призначається основна функціональність майбутнього світового шоу. Але все це веде тільки у подорожчання майбутнього проекту.
 
2. Нестабільність операційної системи. Сучасні ОС при роботі з таким обладнанням можуть працювати нестабільно. Звичайно, багато питань вирішуються удосконаленням самого ПК, більш гнучкою налаштуванням операційки. Але слід пам'ятати, що проблеми все-таки трапляються.
 
Незважаючи ні на що, USB DMX інтерфейси - прекрасна можливість управління світловими ефектами за допомогою комп'ютера.

Даруємо можливість вибрати USB DMX інтерфейси по виправданій вартості в магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете купити Садово-паркові системи оповіщення таких брендів як: Kramer, iTC audio, ProCab. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ виконає доставку в міста як: Кропивницький, Дніпродзержинськ, Ужгород і по всій Україні.