Кнопки та перемикачі

У кожному електронному пристрої присутні такі елементи як кнопки і перемикачі. На сьогоднішній день різновидів кнопок досить багато і всі їх досить складно прорахувати. Професійна светозвуковая техніка також має досить багато різновидів кнопок і перемикачів, не дивлячись на те що на перший погляд може здатися що це досить вузька спеціалізація. Кнопки застосовуються як в генераторах спеціальних ефектів (це як мінімум кнопка включення живлення), мікшерних пультах, підсилювачі потужності, диджейской апаратурі, а також у безлічі інших приладів. Умовно можна поділити кнопки і перемикачі на такі як кнопки з підсвічуванням, тумблери, DIP-перемикачі (досить часто зустрічаються в світловий апаратурі для перемикання DMX каналів), кнопки мініатюрні, кнопки SMD, тактові кнопки, движкові перемикачі, галетні перемикачі, клавішні вимикачі і багато інших.
Не дивлячись на те що за вікном уже 21 століття, але кнопки, як і раніше досить часто виходять з ладу. Це пов'язано з тим що кнопки і перемикачі зношуються механічно при перемиканні їх з одного режиму в інший.
Коли виходить з ладу кнопка або перемикач то деякі користувачі думають, що зможуть замінити її, так би мовити зробити ремонт своїми силами, тому що на перший погляд це всього лише звичайна кнопка. Іноді з цим твердженням важко не погодиться якщо наприклад, взяти генератор диму то там не дуже складно поміняти мережеву кнопку або кнопку подачі рідини. Якщо ж на приклад, взяти такі прилади як діджейський обладнання, підсилювачі потужності, мікшерні пульти або інші електронні пристрої, які складатися з безлічі різноманітних модулів і блоків, які в процесі ремонту малоученой людина може просто на просто пошкодити, а це може привести до більш складної поломки і заміни додаткових електронних елементів.
Щоб уникнути таких випадків ми радимо звертатися в спеціалізовані сервісні центри. Таким сервісним центром є LuxSERVICE. В даному сервісному центрі працюють фахівці, які кожен день стикаються з подібними проблемами в електронній апаратурі. Також сервісний центр дає гарантію на ремонт терміном на три місяці.

 

У нас можливо підібрати і замовити Кнопки та перемикачі за вигідною ціною в інтернет каталозі музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, замов звукові сплітера таких брендів як: AMC, dB Technologies, STAGG. Електронний магазин LuxPRO привозить жителям міст: Чернігів, Рівне, Біла Церква і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник