Електричні і ручні ланцюгові талі, лебідки

Електричні і ручні ланцюгові талі - обладнання досить рідко використовується любителями музикм, але досить часто задейчствовано при монтажі і демонтажі сценічних конструкцій під час гастролей артистів і стаціонарно в палацах культури, спорту. Цей розділ ще досить мало заповнений товарами, але ми завжди зможемо запропонувати за запитом інші варіанти електричних і ручних ланцюгових талів.

Електричні і ручні ланцюгові талі: особливості вибору

Для підвісних колонок і деякого світлового обладнання, можна використовувати ланцюгові талі. Вони розраховані на велику вагу і складаються з нерухомих частин і ланцюги. За допомогою ланцюга можливе переміщення техніки, яка фіксується на кріпленні талі. Досить прості в експлуатації, обслуговування з малою періодичністю.
 
Як правило, складаються з двох-чотирьох складових. Перевага їх перед іншим вантажопідйомним устаткуванням полягає в тому, що вони досить компактні і не займають багато простору.

На що звернути увагу при виборі подіумів і ланцюгових талів?

Якщо ви зібралися замовити таль, вам варто визначити з яким з механізмів вам буде зручніше працювати. У нас представлені два типи механізмів:
  • ручна;
  • електрична.
Ручна, вона ж важільна, дозволяє піднімати і опускати обладнання на потрібну висоту і фіксувати її в цьому положенні. Всі види робіт проходять з використанням фізичної сили. Електричний ж варіант талі, дозволяє управляти рухом ланцюга з допомогою кнопки або блоку.
 

Унікальна можливість підібрати і придбати Ланцюгові талі, лебідки за найкращою ціною в каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в усі міста України. Также, Ви можете обрати Випромінювачі для шоу-лазерів таких брендів як: New Light, MAG, QSC. Каталог LuxPRO реалізує доставку жителям регіонів: Тернопіль, Бердянськ, Ужгород і в ін. регіони України.