Слідкуючі прожектори

Світлотехнічне обладнання активно застосовується практично у всіх сучасних сферах - починаючи від архітектурного освітлення будівлі, закінчуючи високотехнологічними моделями, які встановлюються на концертних заходах в нічних клубах і т.д.

Слідкуючі прожектори: застосування і характеристики

Одна з найпопулярніших моделей світлотехніки - це прожектор стежить світла, який застосовується в багатьох закладах, на різних концертах і заходах. Принцип його дії простий: світловий апарат в виразно заданий момент фокусує крізь свої лінзи промінь світла, який зупиняється на конкретному об'єкті. Таке обладнання називають ще світловими гарматами - через конструктивної схожості приладів і також через те, що промінь світла «б'є» безпосередньо «в ціль».
 
Найбільш часта область застосування такого обладнання - це сучасні концертні заходи, де необхідно постійно фіксувати увагу глядачів на музикантів, які виступають, провідних і т.д. Якщо функціональні можливості прожектора стеження дозволяють, то промінь світла буде рухатися безпосередньо за людиною - по «маршруту» його переміщення по сцені.
 
Світлові гармати можуть застосовуватися і в інших областях:
  • можуть бути частиною охоронної системи: в таких системах світлова гармата використовується як основний прожектор для камер спостереження, однак підвищує рівень безпеки через свою функціональну можливість пересування світла за об'єктом;
  • прожектори стежить світла можна купувати і для інтер'єрного оформлення, де такий апарат буде підсвічувати певні предмети, акцентуючи на них увагу;
  • дуже часто такі прилади використовуються для надійного освітлення сходових клітин або ж території біля приватних будинків.
В цілому, світлові гармати - це сучасне світлове обладнання, яке універсально застосовується в будь-яких напрямках освітлення.

Слідкуючі прожектори в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин пропонує замовити прожектори стежить світла за найдоступнішими цінами і від кращих брендових виробників - DTS, Polarlights, Light Studio і інші компанії гарантованої надійності. Ми надаємо комфортну і зручну доставку по всій Україні - швидко і своєчасно. Оплатити замовлену продукцію ви зможете будь-яким способом - готівкою при отриманні або по передоплаті - перекладом на банківську карту.

Надаємо можливість придбати Слідкуючі прожектори з актуальної вартості в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, дивіться Світлодіодні LED прилади таких брендів як: Soundking, Casio, ProCab. Каталог ЛюксПро привозить які проживають в регіонах: Дніпропетровськ, Кропивницький, Дніпродзержинськ і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Система управління
Потужність приладу
Ступінь захисту
Кут розкриття
Слідкуючі прожектори з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань