Гітарні ремені

Кожен музикант намагається забезпечити собі абсолютний комфорт при проведенні концертів, під час репетицій та інших заходів. Особливо це актуально для гітариста, якому необхідний весь спектр додаткових атрибутів і аксесуарів, додаткової апаратури для успішної гри. Інтернет-магазин LuxPRO надає кожному гітаристу найширший вибір моделей допоміжної апаратури, захисних чохлів і кейсів, струн, а також одного з головних отрибутів під час гри на сцені - гітарних ременів.

Гітарні ремені: особливості та основні характеристики представлених моделей

Гітарний ремінь на електрогітару забезпечує максимальний комфорт при проведенні концертного заходу. Саме за допомогою такого ременя музикант може виконувати всі задумані трюки на сцені. Також це актуально для тих гітаристів, які є солістами своєї групи. В інтернет-магазині LuxPRO ви знайдете найширший асортимент гітарних ременів з наступними позиціями і характеристикам:

  • гітарні шкіряні ремені від кращих світових виробників: шкіряний ремінь максимально надійний і міцний, він ні в якому разі не порветься під час концерту і не підведе гітариста;
  • ремені для гітари з поліестеру - шикарний варіант для оснащення гітари надійним ременем, термін експлуатації даних моделей досягає десятків років;
  • поліпропіленові гітарні ремені - популярні моделі серед всесвітньо відомих музикантів і гітаристів;
  • всі ремені представлені в двох різновидах: ремені для електрогітари і ремені для бас гітари;
  • в каталозі представлений гітарні ремені в найширшому виборі дизайнерських моделей: ви зможете підібрати необхідний шкіряний або поліестеровий ремінь в стильних модельних варіантах - в строгому білому або чорному дизайні, з різними візерунками та малюнками.

Гітарні ремені від LuxPRO: широкий модельний асортимент за низькою ціною

Інтернет-магазин LuxPRO цінує довіру своїх клієнтів і пропонує їм купити необхідний гітарний ремінь за найвигіднішими умовами. Ціна на кожну товарну позицію ретельно регулюється нашими фінансовими менеджерами, щоб пропонувати клієнту тільки найдорожчі, але якісні варіанти ременів для гітари. Замовити необхідну модель можна двома способами: за допомогою простої форми замовлення на сайті LuxPRO або ж за допомогою наших менеджерів. Зв'яжіться з фахівцями LuxPRO за допомогою послуги «зворотний дзвінок».

Даруємо можливість замовити Гітарні ремені за доступною ціною в інтернет магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, замов Тюнери та метрономи таких брендів як: ROXTONE, Electro-Voice, Monacor. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ реалізує доставку які проживають в містах: Дніпропетровськ, Маріуполь, Кам`янець-Подільський і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн