Вінілові програвачі

Сучасний технологічний бум залишив в минулому не тільки вінілові програвачі, але навіть і пристрої для програвання CD-дисків. Сучасні гаджети стали більш комфортними в використання для прослуховування улюблених композицій. Але не все ще втрачено. У світі величезна кількість щирих меломанів, які цінують не сучасні мультимедійні можливості, а виняткову якість звуку - живого і справжнього. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити кожному шанувальнику раритетних записів улюблених виконавців якісні вінілові програвачі в широкому модельному асортименті.

Вінілові програвачі: основні особливості пристроїв і поради щодо вибору

При виборі даного пристрою в першу чергу необхідно звернути увагу на його конструкцію - вона повинна бути обов'язково масивної. Стіл або шасі, які служать підставою для інших конструктивних вузлів програвача, повинні бути стійкими. Це запобіжить всілякі вібрації при програванні пластинок. Тому що маса шасі безпосередньо впливає на так звані демпфирующие властивості пристрою, що в свою чергу робить стабільними повороти диска. Вібрації не підуть на користь звукоснімательним елементам.
 
Питання маси також актуальний і для самого поворотного диска. Він ні в якому разі не повинен бути менше п'яти кілограмів, а за загальноприйнятими правилами його маса повинна складати більше двадцяти кілограмів. Також слід приділити увагу поворотним можливостям диска. При натисканні на нього рукою конструкція повинна бути абсолютно непохитною.
 
Щоб забезпечити конструкції вінілового програвача максимальний захист від вібрацій, розробники виготовляють шасі і поворотний диск з матеріалів високої якості, а саме такі матеріали повинні володіти хорошими антирезонансним властивостями. Програвачі для професіоналів обов'язково повинні бути виготовлені з таких матеріалів.
 
Також варто звернути увагу на привід вінілового програвача. Існують пристрої з двома типами: з так званим прямим або ремінним типом проводового механізму. Прямий привід відрізняється великою швидкісним потенціалом, тому використання такого пристрою ідеально для ді-джеїв, які використовують всілякі ськретчинг. Пристрої з ремінним приводом актуальніше купувати для будинку, так як такі пристрої розганяються трохи повільніше, зате забезпечують плавний і чистий звук. Єдиний недолік ремінних приводів - це необхідність часто змінювати гумовий пассік, так як він досить легко стирається. Однак це абсолютно не проблематично: змінюється він легко, а купити такий елемент можна недорого.

Старий добрий вініл: програвачі високої якості в інтернет-магазині LuxPRO

Таким чином, при виборі вінілового програвача слід звертати увагу на його конструкцію і особливості будови основних елементів. Для новачків можна обмежитися бюджетними моделями з ремінним приводом. Для професіоналів діджейського справи доцільніше купувати моделі з прямим приводом. Але тим і іншим слід звертати особливу увагу на масивність конструкції, щоб в рівних умовах забезпечити виняткову якість звуку.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує вінілове обладнання за вигідними цінами. За більш детальною інформацією ви завжди зможете звернутися до наших менеджерів, які зможу проконсультувати вас за всіма технічними характеристиками конкретної моделі вінілового програвача.

Ми пропонуємо вам підібрати і купити Вінілові програвачі по актуальній ціні в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, замовте сценічні бліндери таких брендів як: CORT, Electro-Voice, AMC. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку клієнтам регіонів: Львів, Вінниця, Хмельницький, а також ін. міста України.