Аудіо кабелі з роз'ємами XLR (Вилка - Розетка)

Аудіо кабелі з роз'ємами XLR: тип «вилка-розетка» в каталозі LuxPRO

Роз'єми типу XLR забезпечують передачу балансного аудіо сигналу для роботи мікрофонних або лінійних сигналів. Для придушення перешкод передбачено виконання QUAD, яке представляє собою чотири сигнальних провідника у вигляді кручених пар. Роз'єми формату XLR типу вилка-розетка представлені в довжині контура 0,3-45,5 метрів. Захисний ковпачок-фіксатор надійно захищає кабель від пошкоджень; контакти попередньо покриті флюсом для пайки.
 
Провідник являє собою моножілу покриту діелектриком виготовленим з тефлону. З метою протидіяти зовнішнім електро-магнітним перешкод екранна конструкція складається з екранів, які виготовлені з фольги та мідного плетіння високої щільності. Кабелі даного класу використовуються для роботи з професійними і High-End системами. Балансное підключення джерел і приймачів сигналу дуже часто використовується в аудіотехніки, оскільки дозволяє знизити вплив зовнішніх наведень. В каталозі LuxPRO представлені оригінальні аудіо кабелі з роз'ємом XLR від американського бренду Kramer.

Особливості роботи кабелів XLR вилка-розетка

• надійна фіксація і блокування коннектора в гнізді;
• стабільне і безпечне з'єднання при відключенні або від ненавмисного або випадкового роз'єднання;
• корпус надзвичайно міцний і надійний;
• запатентований кріплення затискного пристрою для кабелю;
• Використання в таких кабелях технології здвоєних кручених пар (Star Quad, подвійна балансная технологія) дозволяє як різко зменшити Електомагнітні випромінювання від самих кабелів, так і на порядок знизити їх чутливість до зовнішніх наведень.

Купити кабель XLR в Києві і Україні

Чому варто звернути увагу на модельний ряд фірмових кабелів в нашому каталозі:
 
1. Цінова доступність;
2. Розширений асортимент. Слідкуйте за регулярним оновленням каталогу;
3. Фірмове якість продукції. Наша компанія пропонує оригінальну продукцію з гарантією від офіційного виробника;
4. Оперативна доставка. Швидке оформлення та відправка товару зручним для вас способом.

Ми рекомендуємо підібрати Аудіо кабелі з роз'ємами XLR (Вилка - Розетка) по актуальній ціні в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете купити електрогітари таких брендів як: Sennheiser, ParkAudio, Soundcraft. Каталог ЛюксПро реалізує доставку які проживають в регіонах: Кривий Ріг, Тернопіль, Павлоград і в будь-який регіон України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Колір
Тип роз'єму