Джерела фантомного живлення

 • Не пропустіть можливість купити джерела фантомного живлення в інтернет-магазині LuxPRO! Ми пропонуємо новинки допоміжної техніки для акустичного обладнання. У каталозі представлені найвідоміші бренди - AKG, Sennheiser, Superlux і багато інших.

 • Фантомне живлення для мікрофонів: основні особливості

  Сучасні мікрофони дозволяють комфортно і оперативно вирішувати проблеми з озвучуванням заходів, концертних виступів, в студійному записі музики. Мобільність мікрофонного обладнання забезпечує спеціальне фантомне живлення, яке не дає мікрофона розрядитися під час тривалого використання техніки. Воно передає одночасно інформаційний і струмовий потік, підживлюючи тим самим мікрофон. Підключення відбувається зазвичай через відомі вхідні роз'єми XLR.
   
  Цікава додаткова функція такого способу підживлення мікрофона - це одночасна його поляризація. Це актуально в більшості випадків для конденсаторних мікрофонів.
  Найчастіше такий тип харчування вже передбачений в сучасному обладнанні, тобто є встановленим. Але часто в мікрофонної техніці подібні можливості відсутні, тоді користувачам просто не обійтися від окремих джерел фантомного живлення.
   
  В цілому, такий тип харчування використовується у багатьох сферах, починаючи від сигналізаційного і охоронного обладнання, закінчуючи різноманітними системами обчислювальної техніки. Але саме в мікрофонному, акустичному обладнанні воно знайшло своє основне застосування.
   
  Інтернет-магазин LuxPRO пропонує вибрати і купити відповідну модель від кращих європейських, американських і азіатських виробників.

  Джерела фантомного живлення: асортимент в інтернет-магазині LuxPRO

  Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент брендових моделей, де кожен користувач зможе відшукати необхідний для нього джерело. У каталозі представлені як бюджетні моделі для невимогливих проектів, так і більш дорогі - для професійного проведення різних заходів. Фантомне живлення в дорогих модельних варіантах відрізняється більшою надійністю, часом роботи.
   
  Ось кілька особливостей акредитуючої асортименту:
   
  • моделі різного часу дії, яке залежить, перш за все, від якості вбудованої батареї і, відповідно, ціни обладнання;
  • багато джерел універсально використовуються з Петличний, Наголовна і мікрофонами;
  • всі моделі підключаються за стандартним і зручному для користувача роз'єму XLR;
  • деякі варіанти можуть використовуватися в якості міні-мікшерів для мікрофонів конденсаторного типу;
  • на більшості моделей дуже зручне і надійне кріплення.
   
  Інтернет-магазин LuxPRO пропонує не відкладати, я прямо сьогодні купувати джерела фантомного живлення за демократичною і приємною для українця ціною. У нас представлені кращі бренди-виробники - ART, JTS, Samson і багато інших.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.