Джерела фантомного живлення

Не пропустіть можливість купити джерела фантомного живлення в інтернет-магазині LuxPRO! Ми пропонуємо новинки допоміжної техніки для акустичного обладнання. У каталозі представлені найвідоміші бренди - AKG, Sennheiser, Superlux і багато інших.

Фантомне живлення для мікрофонів: основні особливості

Сучасні мікрофони дозволяють комфортно і оперативно вирішувати проблеми з озвучуванням заходів, концертних виступів, в студійному записі музики. Мобільність мікрофонного обладнання забезпечує спеціальне фантомне живлення, яке не дає мікрофона розрядитися під час тривалого використання техніки. Воно передає одночасно інформаційний і струмовий потік, підживлюючи тим самим мікрофон. Підключення відбувається зазвичай через відомі вхідні роз'єми XLR.
 
Цікава додаткова функція такого способу підживлення мікрофона - це одночасна його поляризація. Це актуально в більшості випадків для конденсаторних мікрофонів.
Найчастіше такий тип харчування вже передбачений в сучасному обладнанні, тобто є встановленим. Але часто в мікрофонної техніці подібні можливості відсутні, тоді користувачам просто не обійтися від окремих джерел фантомного живлення.
 
В цілому, такий тип харчування використовується у багатьох сферах, починаючи від сигналізаційного і охоронного обладнання, закінчуючи різноманітними системами обчислювальної техніки. Але саме в мікрофонному, акустичному обладнанні воно знайшло своє основне застосування.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує вибрати і купити відповідну модель від кращих європейських, американських і азіатських виробників.

Джерела фантомного живлення: асортимент в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент брендових моделей, де кожен користувач зможе відшукати необхідний для нього джерело. У каталозі представлені як бюджетні моделі для невимогливих проектів, так і більш дорогі - для професійного проведення різних заходів. Фантомне живлення в дорогих модельних варіантах відрізняється більшою надійністю, часом роботи.
 
Ось кілька особливостей акредитуючої асортименту:
 
• моделі різного часу дії, яке залежить, перш за все, від якості вбудованої батареї і, відповідно, ціни обладнання;
• багато джерел універсально використовуються з Петличний, Наголовна і мікрофонами;
• всі моделі підключаються за стандартним і зручному для користувача роз'єму XLR;
• деякі варіанти можуть використовуватися в якості міні-мікшерів для мікрофонів конденсаторного типу;
• на більшості моделей дуже зручне і надійне кріплення.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує не відкладати, я прямо сьогодні купувати джерела фантомного живлення за демократичною і приємною для українця ціною. У нас представлені кращі бренди-виробники - ART, JTS, Samson і багато інших.

У нас Ви зможете підібрати і придбати Джерела фантомного живлення з актуальної вартості в магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете знайти Контролери для управління світлом таких брендів як: dB Technologies, Showtec, HECO. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізує доставку клієнтам в регіонах: Львів, Хмельницький, Дніпродзержинськ, а також в усі куточки України.