Проектори Vivitek

Проектор Vivitek відомі своїм надзвичайно високою якістю зображення і прийнятною ціною, яка робить їх загальнодоступними.

Проектор Vivitek - функціональна техніка нового покоління

Широкий модельний ряд мультимедійного обладнання створений для домашнього перегляду, так і застосування в офісах, на відкритих заходах, в кінотеатрах. Висока потужність, стабільна передача кольору, яскравість, контраст проекторів Vivitek і ViewSonic дозволяє здійснювати показ мультимедіа будь-якого рівня складності.

Технічні характеристики проекторів Vivitek 

• Висока передача зображення. Завдяки збільшеній конструкції колірного колеса досягається точна і жива картинка з оптимальною яскравістю.
• Широка кольорова палітра. Проектор Vivitek і ViewSonic оптимізовані під будь-яку передачу кольору, тому саме насичене зображення буде виглядати максимально чітко.
• Стабільна якість на великій відстані. Це дозволяє проводити презентації, насолоджуватися переглядом спортивних змагань в будь-яких умовах.
• Збільшений комфорт для очей. Висока яскравість, плавність, знижене розмиття кольорів створюють комфортні умови для зору при тривалому перегляді мультимедіа.
• Темні ділянки зображення тепер виглядають більш чітко. Розширений діапазон кольорів дозволяє виділити найдрібніші об'єкти на темному тлі.

Модельний ряд проекторів і їх коротка характеристика

1. Q7 Plus - проектор для ділової сфери і розваг. Дана модель проекторів дозволяє обладнати кінозал в обмеженому просторі і забезпечити високу якість зображення. Модель дозволяє підключатися до різних гаджетів: смартфон, ноутбук, цифровий фотоапарат, консоль.
2. H1188 - модель забезпечує ідеальну передачу кольору без так званого ефекту «веселки». Техніка підтримує широкоформатне зображення з 6 секторами колірної настройки. Усередині вбудований динамік, а також підтримка 3 D.
3. DХ - серія швидкої і зручної техніки професійного рівня для проведення масових заходів, де важлива швидкість і продуктивність.
4. DН - універсальне рішення для дому, навчальних закладів, офісу з високим рівнем енергозбереження, прекрасної чіткістю зображення. Часто техніка даного покоління купується в музеї, спортивні бари, виставкові зали.
 
И це не все! У нашому магазині представлений широкий модельний ряд проекторів Vivitek і ViewSonic. Оточіть себе професійним обладнанням для показу мультимедіа без кордонів!

Пропонуємо Вам підібрати і купити Проектори Vivitek за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибирай сценічні монітори таких брендів як: Adeo, PROLUM, IMG Stage Line. Електронний каталог LuxPRO реалізовує доставку жителям регіонів: Київ, Запоріжжя, Чернівці і в будь-яке місто України.