Міні-лазери

Міні лазера створюють точковий малюнок і рівномірно заповнюють приміщення. Найчастіше заливальні лазери зустрічаються в ресторанах, барах, невеликих клубних танцмайданчиках. Управління приладом здійснюється за допомогою вбудованого мікрофона або в автоматичному режимі. Рух малюнка відбувається в такт музики: швидкі і запальні ритми створюють міріади мерехтливих яскравих візерунків, а повільні мелодії дозволять розслабитися, адже лазер створить неповторну атмосферу.

Всілякі урочисті заходи, різні сімейні торжества, вечірки, молодіжні тусовки і багато, багато іншого ... Кому не хочеться провести незабутні дні, вечори й ночі, створивши дійсно запам'ятовується і яскраву атмосферу. Інтернет-магазин LuxPRO надає для цього широкі можливості кожному власнику нічного клубу, ресторану і кафе, танцювальних та музичних майданчиків і т.д. обзавестися високоякісним обладнанням, яке створює неповторні світлові ефекти.

Міні лазери: основні модельні різновиди та їх характеристики

Сучасне обладнання для створення лазерного шоу - це крок в дійсно нову еру, де велику роль відіграє саме зорове враження від того, що відбувається. Пропоновані моделі лазерів припускають наявність невеликого приміщення і бажання творити казку. Інтернет-магазин LuxPRO підібрала найширший асортимент приладів, який зробить атмосферу прийдешнього свята максимально запам'ятовується. Міні лазери представлені в наступних модельних різновидах і характеристиках:
 
• моделі відрізняються, перш за все, своїми габаритами: міні лазери максимально компактні і зовсім невеликі, можуть легко монтуватися в різні приміщення;
• більшість моделей має широкі світловими можливостями: яскраві червоні, зелені, жовті кольори можуть вибухати декількома тисячами променів;
• управління лазерами максимально зручне: можна виставити автоматичні програми кінця світу або ж керувати апаратурою за допомогою мікрофона;
• лазерні промені розкриваються під кутом в 180 градусів, що створює неповторний світловий ефект по всьому приміщенню;
• всі моделі максимально надійні, зносостійкі і мають підвищений термін експлуатації.

Міні лазери від LuxPRO: вигідна ціна для створення лазерного шоу найвищого класу

Інтернет-магазин LuxPRO є тим місцем, де здійснюються всі мрії організаторів сучасних свят та урочистостей. Необхідну модель представленої продукції ви можете купити з можливістю доставки в будь-яке місто країни. Замовити міні лазер в нашому інтернет-магазині LuxPRO простіше простого: спеціальна електронна форма замовлення абсолютно зрозуміла і не займе багато часу на її заповнення. Створення максимально класного і неповторного шоу - інтернет-магазин LuxPRO працює для вас з максимальною віддачею.
 
Водонепроникні лазера відмінно підходять для барвистою заливки саду, парку, прикраси новорічної ялинки, будівель. Водонепроникні лазера мають зручне кріплення, ступінь захисту ip.65 і не дивлячись на малі розміри мають потужні лазерні випромінювачі.
 
Дивовижні і незабутні відчуття може забезпечити високоякісна світлова техніка. Сучасні нічні клуби, ресторани, концертні майданчики і багато інших приміщення використовують як створення світлових ефектів лазерну апаратуру останніх модельних варіантів. Інтернет-магазин LuxPRO намагається забезпечити кожного клієнта найширшим асортиментом подібної апаратури. Ми надаємо можливість купити світлові шоу прилади від найвідоміших світових брендів і виробників.

Водонепроникні лазери: основне призначення і особливості модельного асортименту

Пропоновані в даному каталозі моделі мають дещо інше призначення, ніж інша світлова апаратура для клубних або ресторани приміщень. Основним завданням водонепроникних лазерів є створення світлових ефектів на природі: в садах, парках, для прикраси світловими променями новорічних ялинок або ж у багатьох випадках інших деревах. Вони ідеально підходять для концертів або вечірок на відкритому повітрі. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує найширший модельний асортимент, де водонепроникні лазери мають наступні особливості і характеристики:
 
• подібна техніка розроблена спеціально для використання на відкритому повітрі: спеціальна водонепроникна конструкція дозволяє встановлювати їх навіть під час дощу або снігу;
• моделі мають дуже компактні габарити: невеликі моделі подібного типу легко встановлюються в будь-якому положенні, зовсім непомітні серед загального ландшафту;
• незважаючи на свої невеликі розміри апаратура, представлена в даному каталозі, має підвищену потужністю: за рівнем світового шоу не поступається великим сценічним установкам;
• моделі можна купити в різних функціональних варіантах: моделі представлені в комбінаціях різних колірних променів.

Водонепроникна підсвічування від LuxPRO: світлове шоу найвищої якості

В інтернет-магазині LuxPRO кожен клієнт зможе замовити відповідну модель шоу обладнання з водонепроникної конструкцією за допомогою спеціальної форми електронного замовлення. У разі виникнення будь-яких питань по характеристикам і особливостям тієї чи іншої певної моделі радимо звернутися нашим менеджерам. Послуга «зворотний дзвінок» завжди у вашому розпорядженні: ми передзвонимо вам в точно зазначений час.

У нас Ви можете підібрати і придбати Міні-лазери за нормальною вартістю в онлайн каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, вибери аналогові пульти таких брендів як: BIG, Soundking, ETC. Каталог магазину ЛюксПро доставить клієнтам в регіонах: Житомир, Суми, Мелітополь і в інші регіони України.