Театральні прожектори

Театральний прожектор (від англійського Parabolic aluminized reflector, параболічний алюмінієвий рефлектор або «парблайзер») це прожектор без лінзи в алюмінієвому корпусі з нерегульованим кутом світлового потоку, який використовує в якості джерела світла лампу фару, нагадує автомобільну і поєднує в одному корпусі відбивач, галогеновую лампу і скляний розсіювач. Основними достоїнствами прожектора PAR є невелика вага, простота у використанні і невелика вартість. Застосовуються театральні PAR, як правило у великих масивах прожекторів для освітлення різноманітних сцен і створення світлових композицій.

Театральні прожектори: класифікація та сфера застосування

В асортименті нашої компанії в категорії театральний прожектор представлені цілий ряд товарів, які діляться на:
  • слідкуючий прожектор - встановлюється в глибині залу і висвічує персонально актора або групу акторів на сцені;
  • сценічний театральний для освітлення різноманітних сцен і створення світлових композицій;
  • профільний на лампі PAR 56 або PAR 64 (параблайзери).
Розрізняють чотири типи застосовуваних в театральних прожекторах лампи:
  1. З дуже вузьким кутом розкриття променя (VNSP).
  2. Вузьким кутом розкриття променя (NSP).
  3. Середнім кутом розкриття променя (MFL).
  4. Широким кутом розкриття променя (WFL).
Сфера застосування - театри, концертні зали, фото студії, танцювальне шоу і мн. ін.

Вибір театрального освітлення в інтернет-магазині luxpro.com.ua

Коли до нас звертаються з питанням яке театральне освітлювальне обладнання купити для театру, ми пропонуємо як правило краще зразки торгових марок DTS (Італія), LIGHTCONVERSE (США), OSRAM (Німеччина), HALO (Китай). Нашими клієнтами є кращі театри України, серед яких Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, Вінницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. Садовського, Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва та ін. З переліком інсталюється обладнання ви можете ознайомитися перейшовши в розділ НАШІ РОБОТИ.
 
Найбільш популярні театральні прожектора SCENA S 650/1000 FR і театральний прожектор SCENA S 650/1000 PC DTS (Італія). Лампи для театральних прожекторів ми пропонуємо - Лампа 64744 T / 19 1000W Osram, Лампа OSRAM 230V / 1000W AluPar-64NSP, Лампа OSRAM 230V / 1000W AluPar-64 MFL - 10 шт.
 
Для управління світловим обладнанням і проектуванням сцен пропонуємо обладнання та програмне забезпечення LIGHTCONVERSE. Крім цього в переліку нашого асортименту пропонуються світлодіодні прожектори, світлові голови на лампі і на світлодіодах, які також широко використовуються для RGBW і динамічної театральної підсвічування. Інсталяцію обраного обладнання Ви можете довірити нашому сервісному центру LuxSERVICE, який не тільки встановить необхідне обладнання, налаштує і навчить користуватися, а й в подальшому візьме на сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 
 
Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Театральні прожектори з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань