Світлодіодні LED диско кулі

За останній час інтерес і попит наших клієнтів значно зріс на такий елемент, як світяться диско кулі, які можна встановити в будь-якому місці і будь-якого формату приміщення. Тому ми вирішили виділити їх в окрему категорію, для зручності наших клієнтів. У цьому невеликому огляді ми розповімо про призначення, як вибрати і на що звернути увагу при покупці світломузичного приладу.

Призначення світлодіодних LED диско куль

Світлодіодні LED диско кулі елемент світломузики, який порівняно недавно вийшов на ринок шоу техніки. Основне призначення "світяться грибочків" це створення заливного, різнобарвного антуражу в невеликих за розміром приміщеннях кафе, ресторанів ну і звичайно ж домашнього використання. Відрізняються дані світлодіодні дискотечні led ефекти між собою по-перше по потужності світлодіодного джерела, їх кількості, ефектів створюваних ну і додаткових девайсів такими як пульт управління, МР3 програвач, USB роз'ємом і іншим наворотами.
 
При виборі тієї чи іншої моделі, ми рекомендуємо в першу чергу орієнтуватися на особисті переваги, по світловому ефекту цветомузикальний приладу, для цього на нашому сайті представлені безліч різнопланових світлодіодні LED диско куль в картинках і відео а найбільш популярні моделі представлені у нас в шоу румі .

Світло для дискотеки для будинку: особливості вибору

Світломузичні прилади у вигляді півсфер мають таку класифікацію:
 
 - За кольором: RGB, RGBW, RGBР, RGBWA, RGBWO, RGBYW, RGBYWP, RGBWOP, RGBWOPY;
 
- По потужності світлодіода: 1, 3, 5, 8, 9, 10, 20 ватяні;
 
- По виробнику: American Audio, BIG, Cast Light, City Light, Emiter-S, Free Color, LanLing, Light Studio, New Light, Showtec, STLS;
 
- По функціоналу управління: Автоматичний режим, Звукова активація, Ручне управління, DMX управління, Master / slave режим, Пульт дистанційного керування.

Світлодіодні дискотечні led ефекти пропонємо купити в інтернет магазині ЛюксПро

Переваги покупок диско куль в нашому магазині на наш погляд полягає в наступному:
  1. Великий вибір виробників.
  2. Гнучка цінова політика а з урахуванням програми лояльності покупку зробити ще приємніше.
  3. Можливість помацати перед покупкою.
  4. Сервісне обслуговування від нашого сервісного центру.
Світлодіодні LED диско кулі або простіше кажучи світлодіодна заливка для будинку, кафе, ресторану вас чекає завжди у великому асортименті у нас в інтернет магазині, до ваших послуг досвідчені менеджери консультанти і наша сервісна підтримка

У нас Ви зможете підібрати Світлодіодні LED диско кулі за кращою вартістю в онлайн магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, подивися Інші прилади обробки звуку таких брендів як: GATOR, Soundcraft, Zoom. Інтернет магазин LuxPRO виробляє доставку покупцям в: Львів, Кривий Ріг, Рівне і в усі регіони України.