Лампи для стробоскопа

Приходячи в нічний клуб або розважальний центр на дискотеку, ми часто буваємо свідками яскравого і незабутнього світлового шоу, в якому беруть участь прожектори, дискотечний світло, рухомі голови і звичайно ж стробоскопи, які створюють незабутню яскраве світіння. Тому для початку, добре було б зрозуміти, що таке лампа для стробоскопа?

Стробоскопічні лампи для дискотечного світла: призначення і види

Стробоскопи - це лампи які працюють за принципом імпульсу. Як результат роботи лампи ми можемо побачити стробоскопічний ефект - це всього лише зорова ілюзія. Лампи в стробоскопи відтворюють спалаху з певною періодичністю. Дані лампи використовуються в приладах - стробоскопи, або як їх інакше називають стрибає. Вони найчастіше використовуються при оформленні нічних клубів, магазинів. Основна мета - це, як Ви розумієте, привернути нашу увагу і створити певний ефект. Стробоскопи можуть використовуватися як для зовнішнього, так власне і для внутрішнього, що буває частіше, застосування.
  1. За формою зустрічаються лампа для стробоскопа пряма і у вигляді спіралі.
  2. За потужністю виділяють: 45W, 75W, 150W, 1000W, 1500W, 3000W.

Лампи для стробоскопів в інтернет магазин LuxPRO: вигоди і ціни

Як і де краще купити стробоскопические лампи? Ну в першу чергу радимо купувати там де ви зможете не тільки купити але і перевірити на справність лампу а в нашому магазині крім усього іншого ви ще можете замовити установку в свій стробоскоп необхідну лампу. Крім усього іншого звернувшись в інтернет магазин LuxPRO Ви гарантовано отримуєте швидку доставку, зручний саме для Вас, спосіб оплати і якісний сервіс від наших менеджерів. А звернувши увагу на нашу програму лояльності і зареєструвавшись на нашому сайті Ви відразу одержуєте знижку з першої ж покупки.
 
Звертаємо вашу увагу, що установка і заміна ламп в стробоскоп повинні проводитися тільки в сервісних центрах відповідними фахівцями, так як це не просто звичайна лампа. Для правильної установки буде потрібно паяльник і відповідні знання та навички. Телефонуйте, оформляйте свої запити, питання та замовлення, колектив компанії LuxPRO - завжди прийде Вам на допомогу!

У нас Ви можете підібрати і купити Лампи для стробоскопа за вигідною вартістю в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі міста України. Также, Ви можете подивитися галогенні лампи таких брендів як: Shure, TOA, Showtec. Електронний каталог ЛюксПро виконує доставку які проживають в регіонах: Запоріжжя, Черкаси, Дніпродзержинськ, а також інші куточки України.