Кріплення настінне, настільний, стельове для TV

Для користувача сучасним проектором вже недостатньо високої якості самого обладнання. Кожну модель техніки ми додатково обладнаємо допоміжними деталями, елементами - кабелями, лампами, різними кріпленнями і т.д. Саме тому важливо купити надійні і якісні додаткові моделі для проекторів, які підвищили б комфорт і зручність роботи з технікою. Наш інтернет-магазин пропонує всі можливі варіанти для такої покупки - за доступною ціною і вигідними умовами.

Штанги стельові для проекторів: основні особливості

Кріпильні елементи для будь-якої техніки - важливе і необхідне обладнання. Музиканти купують для своїх інструментів спеціальні стійки, світлотехніку кріплять на спеціальні кронштейни, акустика встановлюється на полиці, кронштейни та інші види кріплень.
 
Для проекторів виробники розробляють спеціальні стельові штанги, які ще називають SMS кріпленнями. Призначення такої штанги зрозуміло і просто - закріпити проектор на стелі для більшого комфорту користування технікою. Тому що проекторний об'єктив повинен бути чітко сфокусований на дошку, не тремтіти, стояти стійко і рівно. У випадку зі штангами - висіти.
 
При виборі SMS кріплень необхідно звертати увагу на кілька деталей. Перший аспект - це максимальне навантаження, яке витримує конкретна модель кронштейна. Тут, напевно, все зрозуміло. Слід звірити з характеристиками вага вашого проектора і підібрати модель кронштейна, силове навантаження якого відповідає проєкторной моделі. Якщо ви збираєтеся в подальшому використовувати інші варіанти проекторів, то купувати кронштейн краще з запасом. Наприклад, в нашому каталозі стельові штанги Deluxe від компанії Draper представлені в декількох варіантах по силовому навантаженні, оптимальна з яких - сім кілограмів.
 
Також слід звертати увагу на параметри обертання проєкторной штанги. Найбільш прийнятний варіант - це модель, яка повертається на 360 градусів. Важлива характеристика - кут нахилу, який в різних моделях може складати різні величини (наприклад, 25 або 45 градусів).

SMS кріплення в інтернет-магазині LuxPRO

У нашому інтернет-магазині стельові штанги можна купити з наступними перевагами:
  • завжди широкий асортимент кращих виробників і демократичні ціни;
  • можливість доставки продукції в будь-яке місто України.
Ви можете оплатити товар за передоплатою (переказом коштів на карту) або ж готівкою при отриманні.

Надаємо можливість вибрати і замовити Кріплення настінне, стельове для TV по виправданій ціні в інтернет магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, замов IP-системи оповіщення таких брендів як: BIG, D`ADDARIO, Maxtone. Магазин ЛюксПро привозить жителям міст: Київ, Маріуполь, Нікополь, а також в усі куточки України.