Широкоформатні проектори Optoma

Широкоформатні проектори Optoma це той вид проекційного обладнання, який однаково буде хороший як для домашнього використання, так і для обладнання конференц залів, навчальних закладів, кінотеатрів. У цьому огляді ми постараємося розповісти про основних моделях представлених на нашому сайті і звичайно ж наші переваги і рекомендації при замовленні в інтернет магазині LuxPRO

Широкоформатні проектори Optoma купити краще в LuxPRO, чому?

У нас Ви завжди зможете отримати весь комплекс послуг від підбору - вибору, покупки, безкоштовної доставки, установки і що не менш важливо сервісної підтримки, як гарантійної так і після 1 року експлуатації - післягарантійної. Ну і звичайно бонусом - наші тех. консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання пов'язані з роботою проекторів OPTOMA.
 
Широкоформатні проектори OPTOMA характеризує висока яскравість, високо контрастна графіка. Використовуються, як для офісів і конференц-залів так і для домашнього користування. Окремо відзначимо один з найпопулярніших широкоформатних проекторів Optoma - відео проектор OPTOMA DH1009. Відмінні риси цього проектора - вбудований динамік і 2 входи HDMI, за допомогою вбудованого інтерфейсу MHL можна безпосередньо підключатися до смартфону або планшету, формат HD 1080p з чіткою деталізацією до найдрібніших деталей - роздільну здатність 1920 x 1080p піксель, повна підтримка 3D а також Висока контрастність - чудова глибина зображення, яскраві кольори, чіткий текст.

Переваги широкоформатних проекторів

На проектори OPTOMA діє гарантія якості передачі кольору протягом 5 років з дня покупки проектора. Термін служби лампи в середньому до 7000 годин. Гарантія - 1 рік.
 
Отже, Ви думаєте як правильно підібрати проектор, а ви не знаєте з чого почати? Почніть з того, що зателефонуйте в компанію LuxPRO - фахівці компанії підберуть Вам найбільш правильний варіант, який відповідає всім Вашим вимогам а за допомогою проекційного калькулятора Ви зможете правильно самостійно провести всі розрахунки! Звертаємо Вашу увагу, що при покупці даного обладнання у вас є можливість попереднього перегляду в демонстраційному залі, з докладною розповіддю від наших консультантів про його технічні параметри, правила роботи та експлуатації а при необхідності наш технічний персонал компанії виїдемо до вас і проведе інсталяцію, підключення, настройку і навчання всього комплексу обладнання замовленого у нас.
 
Широкоформатні проектори OPTOMA лідер в продажах, як кращий проектор для дому та проектор для презентацій.

 

Ми пропонуємо вибрати і купити Широкоформатні проектори Optoma за вигідною вартістю в магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, подивися Мікшери з підсилювачем таких брендів як: Dell, ProCab, HP. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ реалізовує доставку які проживають в містах: Запоріжжя, Полтава, Тернопіль і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Розширення
Підтримка
Яскравість лампи
Контрастність