Ультрафіолетові прилади

Не один світ не привертає стільки уваги, як ультрофиолетовое світіння, з ним одяг людей, антураж приміщення набувають особливого ефект. Ультрафіолет це елемент додаткового освітлення, який використовується в розважальних закладах, які можна показати танцюючих в яскраві кольори. Приходячи в нічні клуби, ресторани ми потрапляємо в зовсім інший світ і все це завдяки тим світловим шоу, які ми там бачимо. Світлові голови, прожектора певних моделей використовують ультрафіолетове світло, завдяки чому білий одяг відвідувачів починає світитися яскравим світлом з неймовірно яскравими і захоплюючими квітами.

Ультрафіолетові прилади, світильники, лампи для дискотек

У даному розділі представлені ультрафіолетові світлові прилади, які забезпечать вашому закладу - неповторне світлове шоу. Ультрафіолет це світлове обладнання, яке використовується для світлового оформлення сучасних дискотек, на сценах театру, модельних подіумах. Для освітлення сцен зазвичай застосовуються світильники з направленим заливальним світлом, забезпечені відбивачами. Світлові прилади з світінням ультрафіолету кольору досить просто експлуатуються і надійні як доп. освітлення. Основне призначення їх це підсвічування інтер'єрів і декорацій.
 
Складаються дані прилади з:
  1. Компенсуючого конденсатора.
  2. Стартера.
  3. Запобіжника.
  4. Лампи ультрафіолетового світла.
  5. Споживана потужність - 220 пн.
На нашому сайті вибір даної продукції не тільки представлений в даному розділі, також в розділі світлодіодних прожектров ви знайдете світлодіодну продукцію з ультра фіолетовим світінням.

Вигідність покупки продукції від LuxPRO складається з чотирьох чинників:

1) Ціна і можливість приємною знижки;
2) Гарантія з наявністю підтверджуючих паперів;
3) Форма оплати, яка адаптується під клієнта;
4) Швидкість доставки з бонусом у вигляді мінімального тарифу.
 
Яскраве світло, ефектна подача, якісна презентація стануть можливі з використанням ультрафіолетових світлових приладів. Вибираючи ультрафіолет потрібно за рекомендаціями наших фахівців, які не тільки правильно підберуть але розкажуть схематично розміщення і кількість ультрафіолетових світлових приладів а наші фахівці сервісного центру виїдуть до вас в заклад і встановлять його!

 

   

Даруємо можливість вибрати і придбати Ультрафіолетові прилади за нормальною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, подивися Автономна акустика таких брендів як: JBL, Casio, Showtec. Інтернет каталог LuxPRO виконає доставку які проживають в містах: Херсон, Чернівці, Ужгород, а також ін. регіони України.