Лампи для проекторів

Мультимедійні проекти використовуються повсюдно. Найчастіше вони затребувані в освітній, науковій та бізнес сферах, де допомагають проводити всілякого роду презентації.

 Даний оптичний прилад передає відеоінформацію на великий екран. Проектор підключається до таких пристроїв, як:

• персональний комп'ютер;
• ноутбук;
• DVD-програвач (хоча вони вже менш поширені);
• відеокамера.
 
Передача відеоінформації, наприклад, з ноутбука на великий екран неможлива без такого пристрою, як спеціальна лампа. Провідне місце на ринку виробництва ламп для проекторів займається компанія EPSON. Лампи EPSON - це найвища гарантія якості, тривалий термін служби і невисокі ціни.

Особливості ламп EPSON для проекторів

Лампи для проекторів суттєво відрізняються від освітлювальних ламп, які ми звикли бачити щодня десятки разів. Для роботи проекторів необхідні високотехнологічні металогалогенні лампи. Для них характерний високий світловий потік.
 
Принцип роботи ламп EPSON наступний. Електричний заряд утворюється в газовому середовищі під надзвичайно високим тиском парів такого металу як ртуть. Світловий потік, який виходить з електричного заряду, під час експлуатації постійно зменшується, поки лампа не перестає служити.
 
Як правило, високоякісні лампи EPSON при правильній експлуатації здатні прослужити близько п'яти тисяч годин безперервної роботи. Це надзвичайно високий показник, тоді як у конкурентів він помітно нижче.
 
Таким чином, одна лампа експлуатується кілька років в залежності від частоти використання. Як тільки її термін служби виходить, необхідно терміново провести заміну. EPSON - це відомий виробник, який гарантує якість своєї продукції. Рекомендуємо купувати тільки у перевірених брендів - краще заплатити один раз, ніж переплачувати і псувати обладнання.

Купити лампи EPSON для проекторів

У нашому інтернет-магазині можна придбати якісні лампи для проекторів за вигідними цінами і з доставкою по Україні. Ще думаєте, чому повинні віддати перевагу продукції EPSON? Купуючи у перевіреного виробника, ви отримуєте:
 
• високоякісну продукцію, яка прослужить цілі роки - термін роботи близько 5 тис. годин;
• економію на ремонті - високотехнологічні лампи не шкодять обладнання;
• відмінну якість зображення;
• економію електрики.

 

Ми пропонуємо підібрати і придбати Лампи для проекторів за вигідною вартістю в інтернет каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, замов Настінна акустика (системи оповіщення) таких брендів як: Kramer, D`ADDARIO, Soundcraft. Каталог магазину ЛюксПро виконує доставку клієнтам в міста: Полтава, Дніпродзержинськ, Мелітополь, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник