Проектори Acer

Проектор Acer об'єднують в собі високу продуктивність, екологічно-чистий спосіб виробництва і оптимальне співвідношення ціни і якості.

Проектор Acer - високі технології в світі мультимедіа

Техніка проводиться в Тайвані, тому вона по праву вважається високоінтелектуальної в своїй області. Професійні проектори Acer комплектуються сучасним програмним забезпеченням, яке дозволяє відтворювати фото- і відеоматеріали з максимальною чіткістю. Передача кольору проеткоров Acer вважається однією з кращих, тому сьогодні вони активно купуються як для домашнього, так і спеціалізованого використання.

Особливості проекторів Acer

  1. Підвищена яскравість, висока контрастність дозволяють відтворювати презентацію будь-якого рівня складності.
  2. Високоточна лінза здатна відображати широкоформатне зображення. Це є позитивним фактором для тих, хто вважає за краще перегляд домашнього кінотеатру.
  3. Портативність. Легка вага, компактні розміри роблять проектори Acer багатофункціональними в плані перенесення. Використовуйте техніку десь завгодно зі збереженням високоякісного зображення.
  4. Захоплююча передача візуальних ефектів. Серія проекторів Acer застосовується в офісних установах для демонстрації ділової презентації.
  5. Енергозбереження. Acer піклуватися про дбайливе ставлення до екології, тому техніка відрізняється зниженим витратою енергії.

Серії проекторів Acer: технічні особливості

• Р1 - оптімлаьное рішення для відображення візуальних ефектів в освітніх і офісних закладах. Зручність в установці програмного забезпечення, прогресивні технології енергозбереження, доступна вартість - всі ці переваги сьогодні оцінили бюджетні сфери.
• Х1 - проектори Acer цього покоління відрізняються високою передачею кольору, ідеально чітким зображенням, високою частотою мерехтіння для показу фільмів. Тривалий термін експлуатації, практичність у використанні - плюси такої техніки. Технологія Color Safe збільшує перенесення кольорів.
• S1 - ефективно рішення для широкоформатного зображення з обмеженою дистанцією.
• Р7 - такі проектори часто використовуються для масових заходів, живих виступів, де важливо продемонструвати яскраві ефекти.
 
У нашому онлайн-магазині представлений широкий модельний ряд проекторів Ейсер за прийнятними цінами.

Унікальна можливість вибрати Проектори Acer за найкращою ціною в онлайн каталозі музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, вибери цифрові консолі таких брендів як: KORG, Cover, HP. Магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку покупцям в: Харків, Запоріжжя, Суми, а також ін. міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн