Анімаційні лазери

Анімаційні лазери - це шоу-системи, в яких завдяки променям лазерних випромінювачів відображаються графічні картинки і ефекти. Швидкість скануючої системи впливає, в першу чергу, рівень оптичних сканерів. Сканери до 12 KPPS дозволяють малювати прості рухомі малюнки або слова. Для створення складних фігур і повноцінної анімації необхідна сканирующая система від 20 KPPS. Як правило в цих моделях є вбудована плата пам'яті, де встановлюються так звані встановлені програми а в деяких моделях є доп. функція - можливість вставки доп. пам'яті для створення граф. шоу. Також лазерні прилади дозволяють відображати графічні картинки в автоматичному режимі, за допомогою звукової активації або DMX-контролера, який купується окремо.

Шоу-системи для анімації

Коли ви думаєте як же створити шоу в вашому нічному клубі, ресторані, танц. майданчику - рішення №1 це купити і встановити у себе анімаційний лазер, який з дискотечними приладами і спецефектами, такими як генератор диму, генератор конфеті, генератор піни створить незабутні відчуття у ваших відвідувачів!
 
Анімаційні лазери давно стали обов'язковим атрибутом нічних клубів, успішних вечірок і дискотек. Вони зроблять будь-яке шоу більш яскравим, барвистим і незабутнім. Купивши таке обладнання для свого закладу, будь то нічний клуб або ресторан - ми з вами втілимо всі найдивніше в ваших фантазіях, надавши найкраще і новітнє, що створює видовищні та феєричні лазерні шоу.

Чому краще купити лазер в інтернет магазині luxpro.com.ua?

Анімаційні лазери купити краще в нашому магазині, чому запитаєте ви? На відміну від більшості інтернет - магазинів вам доводиться купуючи дану модель свій вибір здійснювати виходячи: з фото на сайті, тех. опису анімаційного лазера і в кращому випадку відео контенту. Наша компанія пропонує прийти в наш шоу рум (фото нижче представленого з нашого шоу-руму) і вибрати лазер виходячи з побаченого особисто.
 
У нашому шоу румі ви можете анімаційний лазер купити з спец. знижкою, для цього діє програма лояльності. При його замовленні ви завжди можете розраховувати на тих. консультацію нашого сервісного центру Lux Service, який здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування. Доставку вашого замовлення при сумі понад 2000 грн ми візьмемо на себе!

Надаємо можливість вибрати і купити Анімаційні лазери за нормальною ціною в магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, подивися Кейси, чохли, сумки таких брендів як: D`ADDARIO, KORG, ETC. Електронний каталог ЛюксПро реалізує поставку жителям міст: Львів, Миколаїв, Маріуполь, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн