Процесори ефектів

Кожен гітарист знає, що віртуозна гра на інструменті може зовсім і не обмежуватися одними лише технічними навичками і абсолютним слухом. Крім цього, дуже добре допомагають різні підсилювачі, процесори ефектів, педалі і багато іншого. З ними звук стає повніше і оригінальніше, з'являються ті несподівані нотки, які перетворюють музичний твір в щось нереальне по красі.

 Навіщо потрібні процесори ефектів

Незалежно від того, який стиль музики ви граєте - джаз, грув-метал, блюз, блек-метал, рок-н-рол або кантрі, вашу гру все ж варто урізноманітнити різними ефектами. Саме для цього і необхідні процесори - вони мають цілу низку функцій, без яких музичні твори немислимі. Серед них:
 
  • підтримка правильного ладу. Музичний інструмент потребує ретельної налаштуванні, кожна група має свій унікальний лад, який в результаті і повинен підтримувати процесор;
  • привнесення цікавого ефекту «дисторшн». Це навмисне спотворення звуку, який використовують багато метал-команди: дуже колоритне звучання, що радує своєю соковитістю і вагою;
  • звичайно, багато в чому може допомогти і підсилювач. Але з процесором впоратися з поставленим завданням простіше - ефекти виходять більш гнучкими і індивідуальними, інакше робота кожної групи була б схожа одна на одну.
Така техніка дуже просто підключається і синхронізується з гітарою і підсилювачем. Якщо правильно все налаштувати, то ви помітите, наскільки перетворюється звучання і наскільки цікавіше стануть ваші роботи.
 
Вокальні ж процесори працюють за тим же принципом, але вони перетворюють звук, що надходить безпосередньо від мікрофона вокаліста. Вони дозволяють зробити фізично непосильний людині: «підтягнути» голос на пару тонів, зробити його звучання глибше і більш насиченим, іноді і зовсім змінити його до невпізнання. Крім того, вони пригнічують зайві шуми і добре згладжують навіть найзначніші похибки. Підсумок - ідеальний вокал для запису в студії, роботах на концерті або на репетиціях.

Як домогтися максимального результату

 Варто сказати про те, що професійний музикант зазвичай навряд чи можна обмежитися тільки процесором ефектів. Для того, щоб домогтися найбільшої повноти і багатогранності звуку, техніку краще поєднувати і з іншими різновидами. Ось деякі тонкощі для гітаристів і не тільки:
 
  • якщо для вас важливіше всього кількість ефектів, і ви любите експерименти, то не обійтися без педалей. Якщо ж віддаєте перевагу універсальність - то процесори;
  • сам процесор набагато компактніше, ніж блок педалей, але за функціоналом при цьому не поступається;
  • він має безліч вбудованих можливостей: придушення зайвого шуму, метроном, тюнер для гітар, рідкокристалічний індикатор;
  • неповторний звук досягається тільки при використанні блоку педалей - вони дозволяють поєднувати відразу кілька ефектів.
Варто сказати, що процесор - річ при звукозапису незамінна.

У нас Ви можете підібрати і придбати Процесори ефектів за нормальною вартістю в онлайн магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Україні. Также, Ви можете переглянути Фазоинвертор для корпусу акустики таких брендів як: FENDER, Casio, . Каталог https://luxpro.ua/ виконає поставку покупцям в: Київ, Кременчук, Мелітополь і в усі регіони України.