Ультрафіолетові лампи

На зміну звичайним лампам розжарювання давно прийшли прості світлодіоди. Але зараз активно використовується ультрафіолет в різних сферах і нішах людської діяльності: косметологія, nail-індустрія, медицина, судово-медичні установи, очисні споруди для води.

Ультрафіолет в житті людини

Ультрафіолетова лампа - прилад, що працює за допомогою електромагнітного випромінювання. Частота кольору досягає межі і переходить від червоного до фіолетового, а пізніше до зовсім прозорого спектра. Конструкція ультрафіолетової лампочки проста. Це колба, яка заповнена інертним газом з домішками металевої ртуті. Напруга живлення подається на електроди з боків колби. Виникає розряд, діючи на ртуть, змушує її випромінювати ультрафіолет. Під час подачі напруги утворюється електрична дуга, випаровуються ртуть. Саме цей процес стає джерелом енергії. Світлодіодні лампи з ультрафіолетом є газорозрядними.
 

Якими характеристиками потрібно керуватися при виборі продукції?

Подібне обладнання ультрафіолетового випромінювання використовується в промисловості і побуті. Щоб купити ультрафіолетову лампу, потрібно знати деякі її особливості і характеристики:
 
  • потужність - сила створюється лампою потоку, зазвичай побутовий прилад досягає 40-60 Вт, коли промислова світлодіодна лампочка може бути від 200 Вт і більше;
  • спектр випромінювання - головний з параметрів, довгі хвилі ультрафіолету можуть впливати по-різному, тому експлуатувати лампу потрібно по суті;
  • призначення - промислові складні в конструкції, вони вимагають професійного догляду, коли побутові простіше в обслуговуванні;
  • конструкція - лід УФ-лампи можуть бути відкритого, закритого або універсального типу, кожен з яких має своє призначення в різних сферах діяльності;
  • термін служби - у всіх приладів він практично однаковий, може досягати до 10 000 годин, залежить це бренду виробника, матеріалів вироби, його комплектуючих.
Виготовляють прилади з різних високоякісних матеріалів. Найчастіше корпус модернізованих світлодіодних ультрафіолетових ламп виробляють із спеціального увіолевого скла. Матеріал є безпечним і зменшує рівень концентрації озону навколо.

Де можна вигідно купити лампи з ультрафіолетовим випромінюванням?

Щоб не помилитися при виборі продукції і не наштовхнутися на неякісний товар, слід замовляти УФ-лампи у перевіреного і надійного постачальника. Якраз таким є інтернет-магазин LuxPRO. Компанія, яка займається впровадженням інновацій і комплексних рішень в різні системи технічного обладнання: професійне висвітлення, звук, сцецеффекти, проекційне устаткування. Це офіційно зареєстрована фірма, яка стала успішним брендом.
 
Фахівці LuxPRO допоможуть вибрати необхідний товар в досить широкому спектрі продукції, розкажуть, як купити УФ лампочку, підкажуть ціни. Фірма пропонує тільки надійне обладнання таких брендів: BIG, Osram, Philips, Showtec, STLS.
 
Головними питаннями залишаються - скільки коштує ультрафіолетова лампа і яка ціна доставки в місто покупця? Вартість на ультрафіолетові лампи залежить від бренду виробника, матеріалів виготовлення, конструкції. У каталозі інтернет-магазину можна замовити і купити світлодіодні led УФ лампи за прийнятними цінами, а також дізнатися, скільки коштує доставка в будь-яке місто України. Вартість доставки УФ лампи залежить від тарифів кур'єрської служби. Компанія співпрацює з фірмами: Інтайм, Автолюкс і Нова Пошта. Основна концепція магазину - високі стандарти якості!

У нас можна купити Ультрафіолетові лампи за доступною ціною в онлайн магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, дивись підвісні мікрофони таких брендів як: Osram, ETC, SUPERLUX. Онлайн магазин LuxPRO привезе клієнтам в міста: Харків, Львів, Суми, а також ін. міста України.