Горни

Горн - музичний інструмент, активно використовується в якості сигнального звуковидобування. З його допомогою створюються оригінальні аранжування композицій. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий асортимент горнів, купити які ви зможете за доступною ціною в Україні.

Трохи історії про музичний інструмент горн

Назва інструменту походить від німецького слова «Horn», що в перекладі означає ріг. За своєю конструкцією він дійсно спочатку нагадував ріг, але згодом кілька видозмінив форму. Музичний «ріг» раніше використовувався мисливцями, щоб подавати сигнал про наближення тварину.
 
Інструмент створювався з кістки, згодом музичні майстри почали застосовувати метал. Горн використовувався в якості сигнального інструменту в армії. Дуже популярний він був і за часів піонерів.
Музичні ансамблі або оркестри практично не використовують горн через його звуковий обмеженості (оригінальні ноти можна витягти тільки за допомогою майстерності музиканта).

Основні особливості

Матеріалом виробництва для горна є латунь або мідь. Конструктивно інструмент являє собою довгу трубу, яка розширюється до розтрубною вершині. Кілька вигинів інструменту (два або три) не впливають на якість звуку, вони призначені для компактності інструменту.
 
Незважаючи на свою звукову обмеженість, горн має низку переваг:
 
• незаперечна гучність, чіткість, ясність звуку сучасного горна;
• інструментальний тембр відмінно впізнається навіть на великих відстанях, з його допомогою «прорізаються» інші шуми і звуки;
• горн легко застосовується навіть непрофесіоналами, витягувати звук з нього легко;
• на різних парадних виступах горн і сурмач - відмінна можливість естетично привабливо прикрасити захід.
 
При виборі інструмента слід звернути увагу на його тональність. Виробники пропонують так звані френч сурми (інакше називаються «валторнами»), тенор сурми з тональністю сі-бемоль, моделі з тональністю B3 і багато інших варіанти.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий інструментальний асортимент. У каталозі ви знайдете сурми від різних виробників - Yamaha, Kapok та інших. Перший бренд пропонує досить дорогі моделі, тоді як другий - модельні варіанти бюджетної ціни.
 
У будь-якому випадку ви отримуєте якісний, надійний інструмент з нескладним звукодобуванням.

Пропонуємо вибрати і придбати Горни за вигідною ціною в каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете порівняти Програмне забезпечення для лазерного шоу таких брендів як: Roland, IBANEZ, Mott. Магазин ЛюксПро виробляє доставку які проживають в містах: Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Строй