Цифрові консолі

 Цифрові мікшери і їх види

 
Такі пристрої можуть зберігати і відновлювати мікси. Зберігати налаштування і параметри міксів з минулих виступів багато музикантів вважають за краще за допомогою внутрішньої пам'яті пристрою або USB-накопичувача. Сучасна цифрова консоль фактично являє собою спеціалізований комп'ютер.
 
Деякі моделі цифрових консолей програмуються за допомогою ноутбуків або планшетів, які досить лише налаштувати перед початком виступу. Основним недоліком цифрового мікшера є його універсальність. Початківцям музикантам досить важко справлятися з величезною кількістю налаштувань. Для того, щоб прискорити процес знайомства з пристроєм, багато виробників розробляють більш зручні інтерфейси, що дозволяє з перших хвилин швидко освоювати його основні функції.
 
Існує два види цифрових консолей:
  • монолітні - в яких процесори обробки та маршрутизації, поверхня з фейдерами та клавіатурою є в одному апараті;
  • дискретні - пристрої, що мають апаратне поділ всіх основних функцій пульта мікшера.

Асортимент цифрових мікшерів в інтернет магазині LuxPRO

Великий вибір цифрових консолей, музичних інструментів, іншого спеціалізованого обладнання для концертних залів, клубів і студій пропонує інтернет-магазин LuxPRO. Підбираючи обладнання, необхідно розуміти, які завдання і цілі воно повинно виконувати.
 
Наш магазин надає можливість купити високоякісний цифровий мікшер іменитих брендів:
  1. PreSonus - звуковий тракт пристроїв даної торгової марки настільки хороший, що підходить для студій, а зручний функціонал годиться для живої роботи, що, власне, і відображено в самій назві мікшера - StudioLive. Впровадження інноваційної технології Active Integration дозволяє на льоту підхоплювати настройки, приймати і передавати отриманий матеріал;
  2. Behringer - надає можливості і рівень цифрової обробки за ціною аналогової консолі середнього класу. Платформа X32 є найбільш продаваною платформою в історії компанії. Мікшери X32 запропоновані в декількох модифікаціях: Producer, Compact, Rack, Core. З тих можливостей даних моделей, які заслуговують на увагу, необхідно особливо відзначити нову опцію автомікшірованія Dugan;
  3. Soundcraft - мікшерні пульти всесвітньо відомого британського бренду перевірені на досвіді багатьма професійними звукорежисерами, цінуються своєю працездатністю, надійністю і зносостійкістю. Особливістю моделей Ui12 і Ui16 є вбудований веб-інтерфейс, який дозволяє управляти мікшером через веб-браузер будь-якого пристрою (ПК, планшета, смартфона) по Wi-Fi.

Оплата і доставка товарів в магазині LuxPRO

Купити за доступною вартості цифровий мікшерний пульт з доставкою в Києві і по Україні можна в інтернет-магазині LuxPRO. Для замовлення необхідно подзвонити по одному з телефонів, зазначених на сайті, або скористатися електронною кошиком магазину. Оплатити товар можна як готівкою, так і за допомогою банківських платіжних систем. При необхідності, пропонуємо оформити кредит або розстрочку на вигідних умовах.
 
Крім реалізації товарів, компанія також надає послуги з підбору, встановлення, обслуговування та ремонту концертного і студійного обладнання. Доставка замовлень здійснюється поштовими перевізниками Нова Пошта, Ін-Тайм, Автолюкс, автомобілями і кур'єрами магазину LuxPRO. При доставці товарів співробітниками нашої компанії по Україні вартість послуг обговорюється індивідуально.

Ми пропонуємо вам замовити Цифрові консолі за вигідною вартістю в онлайн каталозі музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, знаходьте Подавлювачі зворотного зв`язку таких брендів як: Behringer, D`ADDARIO, ProCab. Онлайн каталог LuxPRO виробляє доставку покупцям в містах: Маріуполь, Кременчук, Луцьк, а також інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Потужність мікшера
Фантомне живлення