Кабель живлення

Підготовку до репетиції, концерту, до іншого заходу, де використовується акустична, світлова та відео техніка, необхідно здійснювати з урахуванням всіх її особливостей. Для професіоналів важливо, щоб кожен елемент відповідав високому рівню якості, був зручний в застосуванні. Це стосується не тільки основного технічного обладнання, а й інших допоміжних систем і атрибутів.

 

Кабель живлення: ключові особливості асортименту

Кабель живлення відноситься до розряду допоміжних, але важливих елементів у професійній діяльності музикантів, звукорежисерів і всіх, хто використовує в своїй роботі акустичну, музичну техніку. Те ж стосується і відеоапаратури, де повинен бути надійно з'єднаний є запорукою успіху програвання відео, трансляції в живому часі і т.д. Актуально надійне підключення і для світлового обладнання.
 
Наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент за доступними цінами:

  • кабель живлення для світлотехнічних приладів: надійні моделі з комфортними роз'ємами типу тато-мама і соединителями IEC - для можливості підключення стробоскопів, рухаються голів, лазерів та іншої техніки світлового призначення;
  • провід для відеоспостереження: якісні моделі силових кабелів, здатних підвищити чіткість зображення, ліквідувати перешкоди, звести нанівець втрати при передачі даних з камери на монітор;
  • готовий аудіо-сигнальний кабель для підключення різного акустіечского обладнання, музичних інструментів - швидко, надійно і без втрат.

Кабель аудіо харчування - важливий аспект всієї діяльності професійного музиканта або звукорежисера, оператора, працівників телевізійних каналів і т.д. Від його якості залежить точність передачі даних, якість відтвореного звуку, зображення і світлових ефектів.
 
Також в нашому інтернет-магазині ви зможете знайти і купити кабельний хомут - прекрасна допоміжна модель для фіксації та зберігання кабелів різного типу. Хомут закріплюється липучкою, щоб дроти не розсипалися і не переплуталися.

Кабелі живлення в інтернет-магазині LuxPRO

Замовити будь-яку модель кабелю живлення ви зможете в нашому інтернет-магазині. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті або звернутися до наших менеджерів. Ми пропонуємо вчасну і швидку доставку по Україні - в будь-які міста країни, де є пункт видачі фірм-перевізників.

Використання будь-якого електроустаткування неможливо без застосування кабелів живлення, що забезпечують підключення до електричної мережі змінного струму. Кабель - збірна конструкція, що представляє собою одну або кілька струмоведучих жил, кожна з яких ізольована, і ізоляційно-захисний зовнішній шар з полімерів, пластика або гуми. Укомплектованість вилками і сполучними розетками різного типу забезпечує здійснення електроживлення різного устаткування і побутових приладів.

Види кабелів

Як матеріал жили використовується алюміній або мідь. У гнучких шнурах застосовуються мідні жили, так як алюміній має невисоку міцність і термін служби. Мідь відрізняється високою електропровідністю, що дозволяє використовувати жили меншого перетину, гнучкістю і стійкістю до деформацій, має довший термін служби.
 
Ізоляція кабелю повинна витримувати високу напругу і температуру, володіти механічною міцністю. Як ізоляційних матеріалів використовуються гума, поліетилен, полівінілхлорид. Найчастіше роз'єми і зовнішню ізоляцію виконують з полівінілхлориду, що володіє високими ізоляційними властивостями, що не поширює горіння.
 
Важливим параметром при виборі кабелю є площа поперечного перерізу жил, від якої залежить сила струму і потужність, яку він може витримати.
 
Широкий вибір кабелів живлення для різного устаткування, а також інших комутаційних приладів представлений в каталозі інтернет-магазину LuxPro, в якому можна купити за розумною ціною все необхідне обладнання для проведення концертів, дискотек, показів, вечірок і інших заходів.
 
Продукція, представлена ​​в магазині LuxPro, має оптимальне співвідношення "ціна - якість", зручний каталог з додатковими фільтрами дозволить швидко знайти потрібне обладнання. При необхідності, співробітники компанії допоможуть з підбором і проектом розміщення обладнання з 3D візуалізацією, нададуть послуги по встановленню та сервісному обслуговуванню.

Рекомендуємо Вам вибрати і купити Кабель живлення за нормальною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете порівняти динаміки таких брендів як: Remo, PERFECT, Boss. Каталог магазину LuxPRO виконує доставку покупцям міст: Івано-Франківськ, Мелітополь, Павлоград, а також ін. куточки України.

Фільтр