Cабвуфер CSW-15BA
Активний сабвуфер CSW-15BA
Активний сабвуфер CSW-15BA City Sound в дерев'яному корпусі, оббитих карпетом
Характеристики:
- активний сабвуфер в дерев'яному корпусі, оббитих карпетом;
- 15 "НЧ динамік (котушка 100 мм);
- потужність 600/1200 Вт;
- сопротивл. 8 Ом
- част. Діапазон 32Гц-280Гц (-10дБ);
- чутливість 102дБ (+ \ - 2 дБ);
- звуковий тиск 118дБ;
- підсилювач Парк Аудіо II, пр -во України;
- розмір: 500x450x550 мм;
- вага: 30 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 15" |
| Рейтинг потужності : | 601-1000 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 1-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Вага: | >30 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
08.08.2019
Чистота і якісне звучання завдання кожного: музиканта, що грає улюблену музику, слухача цієї музики, людини, який у вихідний день вирішив подивитися недавно вийшов фільм. Але ось невдача - іноді складається таке враження, що звучання улюбленої композиції або спецефектів у фільмі зовсім ріже слух. І це відчуває навіть саме непідготовлене вухо. У чому ж справа?
-
22.04.2017
Сабвуфер - важливий елемент комплексної акустичної системи. Він призначений для відтворення звуків, які знаходяться на низькочастотному рівні. Пристрій відтворює в межах від 20 до 160 Гц. Звичайно, людське вухо досить важко сприймає звук на такому низькочастотному рівні. Однак сабвуферного пристрій, включене до складу акустики, дає більшу повноту звуку при прослуховуванні музичних композицій, перегляд фільму. Професійні сабвуфери, купити які пропонує наш інтернет-магазин, поділяються на два основних типи - активні та пасивні. Яку модель вибрати - в наступному експертному огляді.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери LTC
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери ParkAudio
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери NGS
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери для презентацій
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери dB Technologies
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери з берези
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери з АВС пластика
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери Studiomaster
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери JBL
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери Electro-Voice
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери TOA
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери Soundking
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери для конференц-залу
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери Behringer
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери D.A.S.
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери з RCA
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери AMC
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери BIG



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































.jpg)