Cабвуфер CSW-15A
Активний сабвуфер CSW-15A
Активний сабвуфер CSW-15A в дерев'яному корпусі, оббитих карпетом потужністю 500/1000 Вт
Характеристики:
- активний сабвуфер в дерев'яному корпусі, оббитих карпетом;
- 15 "НЧ динамік (котушка 100 мм);
- потужність 500/1000 Вт;
- сопротивл. 8 Ом;
- част. Діапазон 35Гц-280Гц (-10дБ);
- чутливість 100дБ (+ \ - 2 дБ);
- звуковий тиск 114дБ;
- підсилювач Парк Аудіо II, пр -во України;
- розмір: 500x450x550 мм;
- вага: 28 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 15" |
| Рейтинг потужності : | 401-600 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 100 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для лаунжа, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Вага: | >30 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
08.08.2019
Чистота і якісне звучання завдання кожного: музиканта, що грає улюблену музику, слухача цієї музики, людини, який у вихідний день вирішив подивитися недавно вийшов фільм. Але ось невдача - іноді складається таке враження, що звучання улюбленої композиції або спецефектів у фільмі зовсім ріже слух. І це відчуває навіть саме непідготовлене вухо. У чому ж справа?
-
22.04.2017
Сабвуфер - важливий елемент комплексної акустичної системи. Він призначений для відтворення звуків, які знаходяться на низькочастотному рівні. Пристрій відтворює в межах від 20 до 160 Гц. Звичайно, людське вухо досить важко сприймає звук на такому низькочастотному рівні. Однак сабвуферного пристрій, включене до складу акустики, дає більшу повноту звуку при прослуховуванні музичних композицій, перегляд фільму. Професійні сабвуфери, купити які пропонує наш інтернет-магазин, поділяються на два основних типи - активні та пасивні. Яку модель вибрати - в наступному експертному огляді.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери для конференц-залу
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери DYNACORD
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери BIG
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери PreSonus
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери Martin Audio
- Трапецієподібні сабвуфери
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери KUSTOM
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери B52
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери Studiomaster
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери American DJ
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери з АВС пластика
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери JBL
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Electro-Voice
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери з берези
- Дизайнерські сабвуфери
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери MACKIE
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери ParkAudio
- Сірі сабвуфери



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































.jpg)