Сабвуфер Focus-SubA
Сабвуфер Focus Sub A
Активний сабвуфер Focus Sub А оснащений 15-дюймовим динаміком з котушкою 99мм. Особлива форма корпусу для установки Focus 15 зверху. Можливість роботи як звичайної звукопідсилювальної системи разом з Focus 15 або Focus 12 завдяки допонітельним адаптерів для стійок.
Характеристики:
- частотный диапазон (-10дБ):45 – 200 Гц;
- максимальний звуковий тиск (пік):131 дБ (розраховано);
- НЧ динамік:15”, M1570;
- розміри (ШxВxГ):601x441x655 мм;
- маса нетто:36 кг;
- потужність:1500 Вт;
- налаштування:4 пресета, що перемикаються;
- коннектори:XLR вхід + XLR вихід;
- маса брутто:38 кг;
- підсилювач:класс D Powersoft® примусове охолодження;
- вхідна чутливість:+4 dBV;
- встановлення:адаптер M20 встановочної штанги;
- матеріали корпуса:фанера; зносостійка фарба;
- сітка:сталева сітка, полімерна захисна сітка;
- колір:чорний.
| Країна виробник: | Україна |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 15" |
| Рейтинг потужності : | 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 1-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків |
| Макс. вхідний опір: | 4-8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >35 кг |
- MAGдо порівняння у списку порівняння
53 222грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
106 188грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
100 615грн Під замовлення
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери FBT
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери Phonic
- Сірі сабвуфери
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери AMC
- Активні сабвуфери
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери для конференц-залу
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери B52
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери L-Acoustics
- Пасивні сабвуфери
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери для дому
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери для презентацій
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери Martin Audio
- Квадратні сабвуфери
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери ParkAudio
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Tannoy
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери AllAudio
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери Alto Professional
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери Soundking
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери HECO
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери Peecker Sound
- Настінні сабвуфери
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери з Powercon



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.png)
.jpg)

