Сабвуфер ELIMINATOR i SE
Сабвуфер ELIMINATOR i SE
ELIMINATOR i SE - сабвуфер з номінальною потужністю 400W і пікової потужністю 1600W. Вбудований пасивний кросовер дозволяє здійснювати паралельне підключення з Eliminator i-E або Eliminator i-DE на одному каналі підсилювача. Перевірений у багатьох турових комплектах низькочастотний динамік DL18MT відрізняється завидною працездатністю і забезпечує солідний запас низьких частот. Корпус виготовлений з міцного, але разом з тим легкого матеріалу RoadWood. Eliminator i-SE оснащений сталевий штангою, для монтажу топового кабінету.
Харaктеристики:
- діапазон відтворюваних частот: 62 Hz-20 kHz;
- чутливість (SPL 1 W / 1 m): 94 dB;
- макс. рівень звукового тиску: 122 dB;
- номінальна потужність: 150 W;
- пікова потужність: 600 W;
- горизонтальний кут розсіювання: 100 °;
- вертикальний кут розсіювання: 80 °;
- НЧ драйвер: 2 x 6 ".ВЧ драйвер: 1";
- момінальное опір: 8 Ohm;
- мінімальний опір: 6 Ohm;
- розміри (В х Ш х Г): 419 x 228 x 298 mm;
- вага: 5.3 kg.
| Країна виробник: | Данія |
| Динаміки (конфігурація) : | 2 х 6" |
| Рейтинг потужності : | 201-400 Вт, 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Живлення: | Від мережі, Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 94 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для караоке, Для фонового звуку, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери LINE6
- 2-смугові сабвуфери
- Пасивні сабвуфери
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери JB sound
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Активні сабвуфери
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери з USB
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери BST
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери Peavey
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери Yamaha
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери з RCA
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери для конференц-залу
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери з АВС стали
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери TURBOSOUND
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери DAP Audio
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери Behringer
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери Phonic
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери Electro-Voice
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери HK Audio
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери RCF
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Apart



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)






































.png)
.jpg)

