Акустична система 3731
Акустична система 3731
3731 - акустична система, має 3-смугову конфігурацію з бі-посиленням або з три-посиленням, вдосконалену для відтворення звукового ряду кінофільмів в невеликих, середніх приміщеннях кінотеатрів, кіностудіях і відеостудії.
Характеристики:
- частотний діапазон: 30 Гц - 20 кГц;
- частотний діапазон: 40 Гц - 19 кГц;
- чутливість: 103 дБ, 2,83 В @ 1м (3,3 фути);
- номінальна Maxium SPL: 125 дБ @ 1 м (3,3 фути), 131 дБ піковий;
- номінальна потужність: НЧ: 600 Вт, M / ВЧ: 150 Вт [HF: 85 Вт];
- кут розкриття (-6 дБ): 90;
- вертик. кут розкриття (-6 дБ): 20 до 30 вниз;
- спрямованість фактора (Q): 10.0;
- індекс спрямованості (DI): 10 дБ;
- частота кросовера: 350 Гц [1,2 кГц];
- розміри (Ш x Г): 1600 мм х 762 мм х 450 мм (63 х 30 х 17,75 дюйма);
- вага нетто: 51,8 кг (114 фунтів);
- вага: 64.0 кг (141 фунтів).
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 15" |
| Рейтинг потужності : | 401-600 Вт |
| Категорія : | Активна акустична колонка |
| Кількість смуг : | 3-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 103 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >100 кг |
-25%JBLдо порівняння у списку порівняння52 269грн38 999грнВ наявності
-27%JBLдо порівняння у списку порівняння39 499грн28 949грнВ наявності
-30%JBLдо порівняння у списку порівняння38 619грн26 999грнВ наявності
-27%JBLдо порівняння у списку порівняння27 189грн19 799грнВ наявності
-23%JBLдо порівняння у списку порівняння23 979грн18 499грнВ наявності- Harman Kardonдо порівняння у списку порівняння
17 999грн В наявності - Harman Kardonдо порівняння у списку порівняння
17 999грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
112 944грн В наявності
- INTER-Mдо порівняння у списку порівняння
11 926грн В наявності - INTER-Mдо порівняння у списку порівняння
11 214грн В наявності
Monacor Iдо порівняння у списку порівнянняНемає в наявності
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Підлогові лінійні масиви
- Лінійні масиви Peavey
- Пасивні лінійні масиви
- Лінійні масиви MAG
- Лінійні масиви JBL
- Лінійні масиви dB Technologies
- Лінійні масиви RCF
- Модуль лінійного масиву
- Пасивні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви Electro-Voice
- Концертні лінійні масиви
- Лінійні масиви
- Активний комплект акустики (лінійний масив)
- Активні сабвуфери для лінійних масивів
- Гучномовець (лінійний масив)
- Лінійні масиви QSC
- Лінійні масиви NGS
- Настінні лінійні масиви
- Підвісні лінійні масиви
- Лінійні масиви MACKIE
- Лінійні масиви ParkAudio
- Лінійні масиви Ohm
- Активні лінійні масиви
- Лінійні масиви FBT
- Лінійні масиви TOA
- Лінійні масиви JB sound
- Лінійні масиви BIG
- Лінійні масиви L-Acoustics



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)