Лінійні масиви

Лінійний масив це потужна, понад компактна акустика, яка дозволить добитися ідеально якісного звучання. Ні для кого не буде секретом, що успіх будь-якого музиканта безпосередньо залежить від обраного ним обладнання, яке його супроводжує. Дуже важливо щоб в арсеналі справжнього професіонала була вся необхідна техніка, яка буде надійним помічником. Тому вкрай важливо з усією відповідальністю підходити до вибору акустики і звукових систем.

Звичайно, на сьогоднішній день багато компаній пропонують своє звукове обладнання, яке відрізняється технічними характеристиками, своїми можливостями, якістю, а також ціною. Серед такого різноманіття можна з легкістю загубитися, адже кожному з нас хочеться отримати техніку, яка сповна відповідатиме нашим запитам і фінансовим можливостям.

Різновиди лінійних масивів

Тому ми рекомендуємо вам звернути свою увагу на відомого виробника звукового обладнання лінійний масив QSC. Відома і дуже популярна у всьому світі компанія QSC вже протягом багатьох років займається виробництвом кращого звукового обладнання, яке користується особливою популярністю, як у професіоналів, так і у просто любителів з усього світу. Акустичні системи даної торгової марки на сьогоднішній день є особливо актуальними, так як виробник зумів вигідно поєднати в одній техніці все необхідне. Лінійний масив QSC - це завжди відмінна якість, величезний потенціал можливостей, висока продуктивність і доступна вартість. Тому якщо ви шукайте високоякісні акустичні системи, які з легкістю зможуть стати вашими головними і надійними помічниками, тоді ми рекомендуємо звернути вам свою увагу саме на торговельну марку QSC. У нас ви можете купити активну і пасивну акустичну систему QSC за лояльною ціною. Ми пропонуємо активні лінійні масиви, а також інсталяційне обладнання того ж виробника. Наші каталоги постійно оновлюються і поповнюються, тому з нами ви завжди можете слідкувати за усіма актуальними і популярними новинками. Для своїх клієнтів ми постійно провидить різні вигідні акції, а також даруємо приємні знижки і бонуси.
 
Лінійні масиви JBL Professional дозволяють домогтися дуже великого звукового тиску, при цьому якість передачі звуку відповідає класу А. Завдяки міцним інтегрованим елементам для підвішування масиву можна здійснити швидку збірку і розбирання. Поєднання інновацій і надпотужних полегшених динаміків дозволило компанії JBL створити унікальну систему, яку активно використовують для звукопідсилення великих майданчиків. Лінійна акустика JBL Professional - це прекрасне співвідношення ефективності використання потужності посилення, універсальності і надійності. VerTec - це акустичні системи з високою потужністю і дуже «чесним», чистим звучанням. Їх використовують в приміщеннях, де акустичний фон і реверберація можуть стати проблемою. Про їх високу ефективність говорить той факт, що VerTec використовують в концертних залах, на відкритих майданчиках, дискотеках і навіть на церемонії нагородження American Music Awards, всюди, де необхідно добитися ідеального звучання. Акустичні системи VerTec забезпечують чисті і щільні баси, при цьому вони зручні в монтажі і транспортуванні. VRX - це потужний, сверкомпактний лінійний масив, який дозволяє домогтися ідеально якісного звучання там, де розмір майданчика не вимагає характеристик потужніших лінійний масивів. VRX поєднують в собі портативність і високу ефективність, тому їх активно використовують в приміщеннях середнього розміру. Що володіють високою потужністю акустичні системи VRX користуються попитом серед прокатних і звукових компаній.
 
Представляємо Вашій увазі новинку від компанії MAG - елементи Wave 10 і сабвуфер WaveSub 18. На перший погляд це досить звичайна акустика на десяти дюймових динаміках. Але завдяки новому підходу акустична система знайшла нові якості, і при створенні масиву був запозичений досвід багатьох українських прокатників, людей які професійно займаються музикою, що допомогло вдосконалити і видалити неякісні вади в системах. Всі частини акустичних систем, починаючи звичайно ж з корпусу і закінчуючи системою підвісу і сабвуферамі, були створені як одне єдине. Масив Wave повністю укомплектований, так що вам залишається справа за малим тільки включити сигнал і харчування. Так само в процесорі були передбачені предустановки для разлічнообразних завдань, а так само що немало важливо можливість управляти системами дистанційно. Система підвісу у них - інтегрована, що сприяє більшій свободі вибору варіантів масиву.
 
Такі системи легко встановлюються. Конструкція собвуфера WaveSub 18 побудована таким чином, що дозволяє створити систему спрямованості - кардіоїдної. Що цікаво, так це те, що повний комплект лінійного масиву включає в себе і кофри для транспортування масива. Всім відомий факт, що системи MAG - це Якість і Чистота звучання, які поєднуються з витривалістю корпусів і легкістю в експлуатації та інсталяції. Товари від компанії MAG завжди в наявності, і якщо вам необхідно якийсь нестандартне кількість їх зможуть зробити за найкоротші терміни, адже все виробництво знаходиться в Україні. Так підтримаємо ж своїх виробників!

Чому купити краще в luxpro.com.ua

Ми залишаємося абсолютно впевнені в тому, що ви отримаєте повну інформацію про акустику MAG від наших менеджерів звернувшись до нас. Звертаємо увагу, що компанія LuxPRO проводить доставку по всій Україні. Купити лінійний масив ви зможете будь-яким зручним для вас способом і звичайно ж приємним бонусом від нас буде знижка за нашою програмою лояльності. Тому купувати обладнання у нас - завжди вигідно і приємно!
 

Ми рекомендуємо Вам придбати Лінійні масиви за вигідною ціною в каталозі інтернет магазину музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, поглянь Караоке AST таких брендів як: CORT, Behringer, Showtec. Магазин ЛюксПро реалізовує доставку клієнтам в міста: Дніпродзержинськ, Бердянськ, Кам`янець-Подільський, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Інтерфейси
Формат акустики