Сабвуфер PSE 218
Сабвуфер PSE 218
Пасивний сабвуфер PSE 218 який має міцний корпус з березової фанери, 18 мм, з зносостійким покриттям. Втоплені ергономічні транспортувальні ручки і комплект транспортувальних коліс. Можливість роботи з акустичними системами серії D-Lite, Corus, VariLine, з новою акустичною системою TS 400.
Характеристики:
- тип: сабвуфер прямого випромінювання з фазоінвертором;
- компоненти: 2 х 18 ";
- опір: 8 Ом;
- розрахункова потужність RMS: 500 Вт;
- пікова потужність 2000 Вт;
- чутливість SPL 1 Вт / 1 м: 98 дБ;
- максимальний рівень SPL / 1 м: 131 дБ;
- частотний діапазон: 32 Гц - 3,5 кГц;
- СЧ компоненти: 18 "Electro-Voice DVX3159, з довгим ходом;
- габаритні розміри (ШхВхГ): 759 х 575 х 694 мм;
- маса: 39,6 кг + 2,4 кг (колеса).
| Динаміки (конфігурація) : | 2 х 18" |
| Рейтинг потужності : | 401-600 Вт, 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Чутливість: | 98 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова, Настінна, Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому, Для дискотеки, Для лаунжа, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >50 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери для оповіщення
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери Phonic
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери Jamo
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери з Bluetooth
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери HECO
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Білі сабвуфери
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери Genelec
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери City Sound
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери GEMINI
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Автономні сабвуфери
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери з АВС пластика
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери для конференц-залу
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери Omnitronic
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери FBT
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери для дому
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери Biema
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери для презентацій
- Прямокутні сабвуфери
- Підвісні сабвуфери



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)
.jpg)

