• Динамік CRB-165PP
    • Динамік CRB-165PP
    • Monacor I
    • 3 375грн
      Під замовлення
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
      • Самовивіз з магазину — НІ
      • Кур'єром по Києву — НІ
      • Нова Пошта — ТАК
      • Автолюкс — ТАК
    • Опис товару
      MONACOR CRB-165PP - пара автомобільних динаміків, 40 Вт, 4 Ом
    • 0
      Написати відгук
  • Динамік CRB-165PP
    Характеристики:
    • імпеданс (Z): 4 Ом;
    • номінальна потужність (RMS): 40 Вт;
    • пікова музична потужність (MAX): 80 Вт;
    • чутливість: 89 дБ / Вт / м;
    • вага магніту: 280 г;
    • діаметр магніту: Ø 80 мм;
    • монтажний виріз: Ø 144 мм;
    • монтажна глибина: 59 мм;
    • розміри: Ø 165 мм;
    • зовнішній діаметр: Ø 165 мм;
    • ширина: Ø 165 мм;
    • Admiss. температура навколишнього середовища: 0-40 ° С;
    • вага: 1,66 кг (пара);
    • пакувальна одиниця: 2;
Країна виробник: Німеччина
Опір: 4 Ом