Середньочастотні динаміки

Середньочастотні динаміки пропоновані в нашому асортименті увібрали в себе величезну кількість інноваційних технологічних рішень, які дозволяють отримати неймовірно низький рівень спотворень і висока якість звуку. Середньочастотні динаміки представлені на нашому сайті це прекрасне поєднання ціни та якості, також вони можуть похвалитися тривалим терміном служби без проблем і збоїв.

Середньочастотні динаміки дозволяють надати звуку глибину і широту, адже часто меломани роблять упор на співвідношення низьких і високих частот, а про середніх забувають. Але це необачно, адже без них звучання виглядає поверхнево, сиро, відсутня якесь почуття доопрацьованій і логічно оформленої композиції.

Особливості среднечастотних динаміків

Як стверджують професіонали в сфері звукозапису, середні частоти охоплюють діапазон від 300 Гц до 2 кГц, при цьому в них виявляються вловимими всі найменші зміни в звучанні, всі відтінки голосу, в ці показники укладається вся міць людського голосу. Серед особливостей представлених в нашому Інтернет-магазині варіантів:
 
• різні показники нижнього і вищого порогу частот. Деякі моделі виконані в загальноприйнятому і найбільш часто зустрічається 800 Гц - 2 кГц, але комбіновані типи (СЧ - НЧ виду) показують діапазоні між 45 Гц до 6 до Гц. Таке поєднання є ідеальним, адже оптимізувати можна заодно і низькі частоти;
• компактний розмір. Підійде і для використання в автомобілях, і в професійних звукозаписних компаніях;
• перед тим, як замовити оптимальний варіант, звірте ще раз показники потужності вироби з тієї апаратурою, для якої ви його підібрали. Занадто велика невідповідність може призвести до поломки одного з предметів;
• чутливість у представлених моделей стандартна - від 93 ДБ до 99 ДБ, варіюється від варіанту до варіанту;
• простежте, щоб ваша музична система обов'язково мала три і більше смуги, інакше динамік виявиться просто даремною річчю.
 
Ціни на подібний тип колонок варіюються в залежності від призначення: для домашніх і професійних студій, наприклад, різниця немаленька. Для використання вдома немає необхідності купувати надпотужну виріб, а для звукозаписних компаній в свою чергу вкрай небажано заощаджувати на середньо частотних динаміках.

LuxPRO пропонує кращі ціни

Купити якісні колонки можна у нашого колективу, вони ретельно стежать за тим, щоб кожен вступник гаджет був високоякісним і неодмінно надходив від офіційного постачальника. Ми працюємо тільки з такими дилерами, які мають на руках усі сертифікати та офіційні гарантії, які несуть повну відповідальність за вироби, які поширюють. Кожен гаджет ми перевіряємо на відсутність механічних пошкоджень і на його відповідність усім заявленим в описі характеристикам.
 
З нами займатися улюбленою справою стає простіше і ще приємніше!

 

Даруємо можливість придбати Середньочастотні динаміки за вигідною ціною в інтернет каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, Ви можете купити Вбудовувані світильники таких брендів як: Pioneer, TOA, Monacor. Онлайн каталог LuxPRO виробляє доставку клієнтам в регіонах: Одеса, Кропивницький, Тернопіль і по всій Україні.